Лектори та групи ВЛМШ “Математичний Олімп”  

15 серпня (середа) – 28 серпня (вівторок) 2018 року

Табличка зареєстрованих учасників

Лектори літньої школи

 

Тут наводимо підсумки реєстрації лекторів у ВЛМШ “Математичний олімп”. Розподіл попередній, але прошу тих лекторів, кого щось не влаштовує, то не робити радикальних кроків, а узгоджувати усі питання зі старшими по класах або з організаторами ВЛМШ.

До тих лекторів, хто не встиг своєчасно відгукнутися, то у вас на це ще є час. Оптимальним є ситуація, коли в кожній паралелі приблизно 5–6 лекторів.

Зареєструватись можна тут.

КласСтаршийЗаступникІнші лектори
5Шабаршова ХристинаКамінська ЛізаБалака Анна

Бившева Анастасія

6Тихонравова ЮліяТарганчук ГаннаКожевников Ярослав

Власенко Катерина

Лук’янова Настя

7Мельников ВікторТаргонський ВалерийСтеценко Анастасія

Кузьминова Катерина

8Мельник КатеринаКасьян НастяМороз Микола

Артемчук Олена

9Уразовський АндрійЖиволович ОлександраЛисенко Микита

Зверев Игорь

10–11Скибицький НікітаПушкін ДенисМитрофанов Вадим

Литвиненко Денис

 

 

Інші параметри ВЛМШ

 

Поки що за попередньою реєстрацією (на 21 травня) кількість груп у 5–7 класах та 10–11 (разом) класах буде по 2 групи, 8–9 класи – поки по одній групі. Але все ще може змінитися, як в бік збільшення, так і в бік зменшення.

 

Про вихователів, від роботи яких дуже залежить якість роботи в літній школі. Поки зареєструвалися 15 вихователів не з Києва та 3 з Києва. Для потенційних вихователів з Києва ви маєте знати, що ця робота розуміє життя в УФМЛ поруч з дітьми.

 

По завершенні реєстрації – одразу після 31 травня – будуть наведені списки учасників, яким слід внести передоплату, а також прізвища потенційних вихователів з попереднім розподілом по класах. Для того, щоб можна було спокійно все скорегувати.

 

 

Організаційний комітет літньої школи:

 

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

 

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

 

 

Слава Україні!

12 коментарів до “Лектори та групи ВЛМШ “Математичний Олімп”  

  1. Володимир

   Обираєте на сайті: Меню –> Літні школи –> Літня школа УФМЛ –> Літня математична школа УФМЛ. Табличка зданих задач
   Далі клацаєте на посилання “Табличка”. Вам відкриється табличка зданих задач з попередньої літньої школи. Відмітки про здані задачі розбиті як за класами навчання, так і за темами, що викладались на тій школі. Думаю що і на цьогорічній школі набір тем, що будуть пропонуватись, не притерпить суттєвих змін.

 1. Татьяна Назаренко

  Богдан Владиславович! Вас вітає Запоріжжя ЗБЛ № 99 .У нас проблема з реєстрацією .Дітей реєструвала Назаренко Тетяна Іванівна останній раз 22.05 в кількості 12 осіб, а в таблиці зареєстрованих прізвищ не має. Допоможіть , будь ласка.Що робити?

 2. Татьяна Назаренко

  Богдан Владиславович Вас вітає Запоріжжя ЗБЛ № 99 . У нас проблема з реєстрацією. Дітей у кількості 12 осіб реєструвала Назаренко Тетяна Іванівна останній раз 22.05 . В таблиці реєстрації прізвищ немає. Допоможіть, будь ласка. Що робити?

 3. Петро

  Богдане Владиславовичу, 03.05.18 тут було питання про можливість одночасної участі в ЛМШ “Математичний олімп” та в “Конторі Пі”. Як відомо, вони перетинаються на 4 дні. Ви написали, що коментарі будуть пізніше. То як, записуватися і туди, і туди? Коли будуть обіцяні Вами коментарі?

 4. Тетяна

  Доброго дня, допоможіть, будь ласка, виправити інформацію стосовно
  реєстрації учасників ЛШ “Математичний олімп”. Учні Полтавської гімназії №31: Корягін, Данилейко, Грек, Кучеренко, Андрішко, Терещенко, Пастух написали 6 клас, а треба 7. Дякую.

 5. Тетяна

  Богдане Владиславовичу,допоможіть, будь ласка, виправити інформацію стосовно
  реєстрації учасників ЛШ “Математичний олімп”. Учні Полтавської гімназії №31: Корягін, Данилейко, Грек, Кучеренко, Андрішко, Терещенко, Пастух написали 6 клас, а треба 7. Дякую.

 6. Антон

  Чи можна відмінити реестрацію?
  Випадково зареєструвався не на ту літню школу. Дякую
  (Москальков Антон, Ліцей “Лідер”, 11 клас)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.