Відбір команди України на ІМО

За результатами IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики були відібрані 16 учасників відбору на ІМО (Міжнародну математичну олімпіаду) 2018 року. За 4 тури відбору, що проходитимуть у форматі ІМО – по 3 задачі на 4,5 години у кожному турі – будуть відібрані 6 кращих, які представлятимуть нашу країну в липні цього року в місті Клуж (Румунія).

Проведення відбору заплановано з 03 по 09 травня 2018 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Порядок денний відбору

03 травня (чт)                 10.00 – 14.00 заїзд та поселення учасників (10) та членів журі (4) не киян;

14.30 – обід для не киян (14);

15.30 – нарада журі з учасниками відбору

19.00 – вечеря (14).

04 травня (пт)                 9.00 – сніданок (14);

10.00 – 14.30 написання 1 туру;

14.30 – обід (24);

19.00 – вечеря (14).

05 травня (сб)                 9.00 – сніданок (14);

10.00 – 14.30 написання 2 туру;

14.30 – обід (24);

19.00 – вечеря (14).

06 травня (нд)                 9.00 – сніданок (14);

10.00 – 12.00 апеляція 1 – 2 туру;

14.30 – обід (14);

19.00 – вечеря (14).

07 травня (пн)                 9.00 – сніданок (14);

10.00 – 14.30 написання 3 туру;

14.30 – обід (24);

19.00 – вечеря (14).

08 травня (вт)                  9.00 – сніданок (14);

10.00 – 14.30 написання 4 туру;

14.30 – обід (24);

19.00 – вечеря (14).

09 травня (ср)                 9.00 – сніданок (14);

10.00 – 12.00 апеляція 3 – 4 турів;

12.00 – підведення підсумків відбору, нарада з членами команди України на ІМО;

14.30 – обід (14);

15.30 – роз’їзд учасників відбору та журі;

 

Учасники відбору

Бондаренко Михайло Романовичучень 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» м. Києва
Гарбузова Аліна Вікторівнаучениця 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Іванчик Георгій

Павлович

учень 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» м. Києва
Коваль Вадим

Олегович

учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Коваль Ілля

Андрійович

учень 11 класу Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області
Колупаєв Олексій Вікторовичучень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Кондратенко Олег Олеговичучень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Крупчицький Олексій Денисовичучень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Купріянов Михайло Олександровичучень 10 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Масалітін Олексій Юрійовичучень 9 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Нго Нгок Тхай Шонучень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Ніколаєв Арсеній Дмитровичучень 11 класу Природничо-наукового ліцею             № 145 Печерського району м. Києва
Олексишин Олексій Андрійовичучень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради
Сарапін Роман

Вікторович

учень 11 класу комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»
Фединяк Володимир

Романович

учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Юдін Федір

Михайлович

учень 9 класу ліцею № 208 Дніпровського району м. Києва

 

Журі відбору

Рубльов

Богдан Владиславович

професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (науковий керівник)
Андрейчук

Анастасія Віталіївна

студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Атамась

Володимир Васильович

доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат фізико-математичних наук
Афанасьєв

Євгеній Володимирович

студент Харківського національного університету мені В. Н. Каразіна
Дашков

Олександр Олександрович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Дубова

Софія Андріївна

студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
Ківва

Ярослав Сергійович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Кучеренко

Анастасія Олегівна

студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Лішунов

Віталій Григорович

приватний підприємець
Номіровський

Дмитро Анатолійович

професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук
Пушкін

Денис Євгенович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Скибицький

Нікіта Максимович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Смірнов

Денис Олегович

студент Харківського національного університету мені В. Н. Каразіна
Тригуб

Антон Володимирович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Шевченко

Ольга Сергіївна

студентка Харківського національного університету  імені В. Н. Каразіна
Щеглов

Микита Владиславович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Яковлев

Іван Володимирович

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

4 коментарі до “Відбір команди України на ІМО

  1. Олена Карлова

    Мені здається, що Клуж (до речі, правильно казати Клуж-Напока) набагато ближче до Чернівців, ніж до Києва чи Харкова…

      1. Олена Карлова

        Я пропоную повертатися не ЧЕРЕЗ Чернівці, а В Чернівці. Можна не всім, а хоча б деяким учасникам… 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.