Учасники Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів

Подані заявки від регіонів

Зараз наводимо список учасників Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів 5–7 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники по областях

Тепер прошу доправити контактний номер телефону керівника команди, якщо виникне потреба в терміновій передачі інформації. Наголошую, що саме потрібний контакт дорослих, що будуть разом з дітьми протягом олімпіади. Тому прошу зробити відповідні уточнення до наведених даних.

Чекаємо на ваше прибуття в п’ятницю 27 квітня до обіду. Адресу прибуття кожної команди ми наведемо по завершенні уточнення усіх часників олімпіади. Орієнтовно в понеділок 23 квітня. Якщо ви вважаєте, що ваша команда сформована повністю, то не забудьте щоб у дітей була стандартна довідка про можливість перебування в дитячому колективі.

 

Уточнення щодо терміну заявок

Оскільки ця олімпіада проводиться вперше, дуже хотілося б щоб в ній взяли участь представники кожного регіону. Тому усі представники регіонів, хто планує взяти участь в заході, але ще до кінця не встигли визначитися з певними оргпитаннями (учасники, керівники, фінансові питання, тощо), прошу попередити про це організаторів та надати належну інформацію.

Деякі представники регіонів перепитують про можливість прибуття разом з учнями додаткових дорослих. Ми спробуємо вирішити це питання. Але ви маєте терміново зробити конкретні уточнення щодо додаткових дорослих – ПІБ та контактний номер. В понеділок вже має з’явитися розподіл по гуртожитках, думаю, що буде прикро із-за такої затримки заселитися у різні гуртожитки з дитиною.

На жаль, в гуртожитках з 1 квітня 2018 року трохи збільшилася вартість добового проживання. Зараз ми узгоджуємо це питання, сподіваюся, що це підвищення буде непринциповим.

 

Для учасників регіонів, що не подали заявку

Якщо від регіону ніхто з тих, до кого я звертався, не подав офіційну заявку, то представники провідного навчального закладу регіону можуть взяти це на себе та доправити до нас команду (або 1–2 учасників з керівником) від свого закладу. В разі подання декількох таких заявок – перевагу надамо першій із усіх.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

6 коментарів до “Учасники Всеукраїнської олімпіади 5–7 класів

  1. Ирина

    Добрый вечер! Извините, за может преждевременный вопрос, а если не будет от каждого региона полной команды, будет ли добор из списка победителей Киева?

  2. Каминіна Олена Іванівна

    Добрий день . Моя дитина є учасником конкурсу ( Каминін Назар ) . Ми з Луганської обл., м. Рубіжне ЗШ №4 . Як з Вами можна звязатися для уточнення інформації. Дякую . СЛАВА УКРАЇНІ!!! )))))

  3. Каминіна Олена Іванівна

    Підкажіть будь ласка , керівництво школи надало заявку про присутність мене з дитиною , але я не бачу свого призвіща у списках. Як бути в такому випадку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.