Математичний табір у Польщі

Maths Beyond Limits — 2-тижневий міжнародний табір для школярів, які хочуть порозв’язувати олімпіадні задачі та/або позайматися наукою. Крім математичних заходів, буде й багато розважальних: настільні ігри, різні майстер-класи, кіновечори, походи, спорт.
Подробиці можна знайти на їхньому офіційному сайті: http://mathsbeyondlimits.eu/ (і на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/mathsbeyondlimits/)

Моваанглійська.
Дати проведення: 9-21 вересня 2018 року.
Якщо є потреба, можна попросити організаторів владнати проблеми зі школою.
Хто може брати участь: будь-хто, хто закінчує школу цього року чи пізніше.
Заявка включає до себе задачі, які потрібно виконати до 30 квітня (включно): https://storage.googleapis.com/mathsbeyondlimits/uploads/editions/1_MBL%202018/1_Qualifying%20Quiz
Вартість: не більше 150 євро.
Попередні роки табір був безкоштовним, але на жаль, цього року з цим є проблеми. Тим не менш, організатори ще шукають спонсорів; крім того, якщо у вас є фінансові труднощі, це можна зазначити окремо і вам все одно допоможуть з грошима.
У будь-якому випадку, порозв’язувати цікаві завдання (за вказаним вище посиланням) та податися зайвим точно не буде.

2 коментарі до “Математичний табір у Польщі

  1. Ян Аліна

    Якщо виникнуть питання, крім організаторів, можна писати мені (Аліна Ян), зокрема, якщо буде незрозуміло щось англійською: у Телеграм @olenka219, у Facebook facebook.com/alina.yan219 або на пошту alina.yan219@gmail.com

  2. Ян Аліна

    До речі, там має бути “цього року чи пізніше” замість”не пізніше цього року”. Тобто просто всі школярі (включаючи одинадцятикласників).
    Вибачте, моя помилка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.