Попередні результати Всеукраїнської олімпіади

8 клас

ПІБ Шифр І тур ІІ тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Золотарьов Климентій Дмитрович 0822 7 7 6 6 0 26 7 7 7 7 7 35 61
Шкірко Ілля Юзефович 0831 7 7 6 6 0 26 7 7 7 7 6 34 60
Наумець Захар Ігорович 0811 7 7 5 7 0 26 7 7 6 5 7 32 58
Ву Нам Лап Динь 0839 7 7 7 6 0 27 7 7 7 7 0 28 55
Ковригін Андрій Ігорович 0827 7 7 5 7 0 26 7 7 7 7 0 28 54
Пилаєв Ігор Ігорович 0803 7 7 7 2 0 23 7 7 7 7 0 28 51
Татарінова Юлія Максимівна 0810 7 6 5 4 0 22 7 7 7 5 0 26 48
Шевченко Іван Валерійович 0846 7 7 7 0 0 21 7 7 7 6 0 27 48
Уразовський Артем Владиславович 0829 7 7 5 2 0 21 7 7 7 5 0 26 47
Сдобнов Артем Дмитрович 0837 7 7 4 4 0 22 7 7 3 4 4 25 47
Власенко Андрій Андрійович 0838 7 7 2 1 0 17 7 7 0 7 7 28 45
Денисков Святослав Ігорович 0814 7 7 7 0 0 21 7 7 0 7 0 21 42
Спиридонов Іван Андрійович 0818 7 6 3 4 0 20 7 7 0 7 0 21 41
Дідур Володимир Сергійович 0844 7 7 3 0 0 17 7 7 2 7 0 23 40
Сусол Кароліна Андріївна 0808 7 7 4 0 0 18 7 5 0 2 0 14 32
Лушней Святослав Ярославович 0817 7 2 6 5 0 20 7 5 0 0 0 12 32
Забільський Даніїл Вікторович 0823 7 7 3 0 0 17 7 6 2 0 0 15 32
Харін Микита Сергійович 0835 7 7 2 0 0 16 7 7 2 0 0 16 32
Наливайко Ілля Ігорович 0805 7 4 0 0 0 11 7 7 0 2 0 16 27
Гашпан Едгар Валентинович 0819 7 6 2 0 0 15 7 5 0 0 0 12 27
Швець Анастасія Павлівна 0840 7 7 3 0 0 17 7 3 0 0 0 10 27
Хоменко Катерина Юріївна 0842 7 2 2 0 0 11 7 7 2 0 0 16 27
Зінченко Софія Сергіївна 0848 7 5 2 0 0 14 7 6 0 0 0 13 27
Погодаєв Дмитро Володимирович 0816 7 2 2 1 0 12 7 6 0 1 0 14 26
Кізян Анастасія Володимирівна 0825 7 2 2 0 0 11 7 6 0 2 0 15 26
Чобітько Аліна Ярославівна 0828 7 2 4 0 0 13 7 5 0 1 0 13 26
Мамонт Юлія Сергіївна 0815 7 0 2 0 0 9 7 7 2 0 0 16 25
Лобанов Данило Олексійович 0820 7 2 2 0 0 11 7 6 1 0 0 14 25
Зубко Ростислав Миколайович 0826 7 4 2 0 0 13 7 5 0 0 0 12 25
Третьяков Андрій Олександрович 0830 7 4 2 0 0 13 7 1 1 3 0 12 25
Зікратий  Денис  Сергійович 0845 7 2 2 0 0 11 7 7 0 0 0 14 25
Ворожбітов Олександр Сергійович 0824 7 1 2 0 0 10 7 7 0 0 0 14 24
Цілінченко Андрій Олексійович 0847 7 7 2 0 0 16 7 1 0 0 0 8 24
Стефанишин Аліна Іванівна 0804 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Матвіїв Анастасія Юріївна 0807 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Михайлов Валерій Валерійович 0809 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Шоман Данило Володимирович 0812 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Ковальов Володимир Анатолійович 0850 7 2 0 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Піллей Андрій Субранович 0836 7 0 2 0 0 9 7 6 0 0 0 13 22
Новіков Дмитро Юрійович 0802 7 2 2 0 0 11 7 1 0 0 0 8 19
Желізна Дар’я Максимівна 0849 7 0 2 0 0 9 7 3 0 0 0 10 19
Форноляк Дарина Миколаївна 0801 7 0 2 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16
Петренко Ілля Дмитрович 0841 7 0 2 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16
Іваніцький Максим Костянтинович 0806 7 0 0 0 0 7 7 1 0 0 0 8 15

9 клас

Шифр І тур ІІ тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Масалітін Олексій Юрійович 926 7 6 7 7 7 34 7 7 7 7 7 35 69
Сахнюк Устин Андрійович 937 7 7 7 7 5 33 7 7 7 7 6 34 67
Лазуренко Ілля Олександрович 946 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 3 31 66
Романус Ярослав Ігорович 943 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 2 30 65
Гладков Юрій В’ячеславович 909 7 7 7 7 6 34 7 7 7 7 2 30 64
Заєць Микола Миколайович 914 7 7 7 7 0 28 7 7 7 7 1 29 57
Солоджук Гліб Ігорович 906 7 7 7 7 0 28 7 6 7 7 0 27 55
Штанденко Михайло Сергійович 935 7 7 7 7 5 33 7 7 6 0 0 20 53
Хасін Марко Ігорович 910 7 2 7 7 7 30 7 6 6 0 3 22 52
Мицик Сергій Вадимович 907 7 7 7 7 0 28 7 4 7 0 3 21 49
Вахітов Антон Володимирович 917 7 7 4 7 6 31 7 0 7 0 3 17 48
Попов Олександр Вікторович 924 7 0 7 3 3 20 7 7 7 0 3 24 44
Жур Ольга Леонідівна 927 7 7 7 2 0 23 7 7 7 0 0 21 44
Ігнатенко Олексій Віталійович 945 7 7 6 7 0 27 7 0 7 0 3 17 44
Чудик Михайло  Михайлович 922 7 7 7 0 0 21 7 7 6 2 0 22 43
Костенко Роман Тарасович 919 7 6 7 0 0 20 7 7 7 0 0 21 41
Заводник Владислав Олександрович 933 7 7 7 0 2 23 7 4 7 0 0 18 41
Перекопський Михайло Андрійович 939 7 7 7 0 7 28 7 6 0 0 0 13 41
Коваль Назарій Ігорович 941 7 2 7 7 0 23 7 1 7 2 0 17 40
Бараннік Ольга Русланівна 921 7 5 7 0 0 19 7 4 7 0 2 20 39
Загородній Андрій Юрійович 901 7 2 4 0 2 15 7 7 7 0 0 21 36
Онацький Микита Віталійович 911 7 2 7 0 0 16 7 6 7 0 0 20 36
Фірман Дмитро Богданович 920 7 2 7 0 0 16 7 7 6 0 0 20 36
Нестерук Назар Ігорович 932 7 2 4 0 0 13 7 7 7 2 0 23 36
Саган Володимир Володимирович 916 7 0 7 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Васін Богдан Сергійович 923 7 7 7 0 0 21 7 4 0 0 3 14 35
Мацицький Артем Олександрович 938 7 0 7 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Апальков Нікіта Вікторович 940 7 2 7 0 0 16 7 6 6 0 0 19 35
Юрійчук Ярослав Іванович 904 7 2 5 0 0 14 7 7 6 0 0 20 34
Лавров Богдан Дмитрович 934 7 2 1 0 2 12 7 6 7 2 0 22 34
Проценко Владислав Ігорович 915 7 2 6 0 0 15 7 4 6 0 0 17 32
Чарнюк Максим Валерійович 928 7 4 7 0 0 18 7 0 7 0 0 14 32
Зайченко Михайло Олександрович 929 7 5 6 0 0 18 7 4 3 0 0 14 32
Майор Сергій Віталійович 912 7 0 0 3 0 10 7 7 7 0 0 21 31
Скорик Данило Едуардович 930 7 2 2 0 0 11 7 6 7 0 0 20 31
Цепілова Олександра Дмитрівна 931 7 5 3 0 0 15 7 6 2 0 0 15 30
Нємкевич Дар’я Олегівна 908 7 2 2 0 0 11 7 4 7 0 0 18 29
Середюк Валентин Васильович 942 7 2 5 0 0 14 7 0 7 0 0 14 28
Падалюк Анастасія Миколаївна 902 7 0 7 0 0 14 7 6 0 0 0 13 27
Сапіжак Марта Іванівна 936 7 7 0 0 0 14 7 4 0 0 0 11 25
Казаков Владислав Володимирович 913 7 0 3 0 0 10 7 6 0 0 0 13 23
Заяць Антон Сергійович 903 7 0 1 0 0 8 7 0 7 0 0 14 22
Лугінін Богдан Андрійович 944 7 0 0 0 0 7 7 0 7 0 0 14 21
Власенко Вікторія  Вадимівна 905 7 0 0 0 0 7 7 4 1 0 0 12 19
Будзіло Ростислав Вікторович 918 7 0 0 0 0 7 7 4 0 0 0 11 18
Шпір Марія Вадимівна 925 7 2 0 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16

10 клас

ПІБ учасника Шифр І тур ІІ Тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Купріянов Михайло Олександрович 1032 7 7 7 4 7 32 7 7 7 7 7 35 67
Войтович Олександр Васильович 1022 7 7 7 3 7 31 7 7 7 7 7 35 66
Коваль Вадим Олегович 1004 7 7 7 5 7 33 7 6 5 7 5 30 63
Голембовський Олесь Ігорович 1011 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 0 28 63
Луценко Костянтин Олександрович 1038 7 7 7 7 1 29 7 7 7 7 5 33 62
Рожков Олексій Костянтинович 1030 7 7 7 7 0 28 7 7 7 7 5 33 61
Петрусенко Влада Віталіївна 1010 7 2 7 7 1 24 7 6 7 7 7 34 58
Слободянюк Денис Олександрович 1008 7 7 7 7 7 35 7 7 7 0 0 21 56
Процик Максим Юрійович 1031 7 7 7 3 4 28 7 7 7 7 0 28 56
Цисін Михайло Володимирович 1034 7 7 7 6 0 27 7 5 7 4 5 28 55
Широян  Роберт Арменович 1033 7 7 7 6 2 29 7 7 5 3 0 22 51
Осташев  Данііл Олександрович 1001 7 7 7 3 0 24 7 7 7 3 0 24 48
Бурцевич Владислав Михайлович 1006 7 7 0 7 2 23 7 7 7 1 0 22 45
Папашев Олег Костянтинович 1002 7 7 6 0 0 20 7 7 7 3 0 24 44
Сафонов Нікіта Олександрович 1012 7 7 0 3 0 17 7 5 7 7 0 26 43
Воротов Дмитро Вадимович 1009 7 7 7 0 0 21 7 7 7 0 0 21 42
Івашко Макар Андрійович 1027 7 7 6 3 0 23 7 5 0 6 0 18 41
Обертас Андрій Сергійович 1003 7 2 7 0 0 16 7 3 7 7 0 24 40
Носков Михайло Сергійович 1018 7 7 7 0 0 21 7 6 0 0 5 18 39
Сірко Денис Сергійович 1041 7 6 1 2 2 18 7 5 7 1 0 20 38
Прощенко Вадим Сергійович 1013 7 7 6 0 2 22 7 7 0 0 0 14 36
Лаврентюк Назар Юрійович 1015 7 7 0 6 0 20 7 2 7 0 0 16 36
Тичковський Олексій Русланович 1019 7 6 7 0 0 20 7 2 7 0 0 16 36
Дулгер Лія Ігорівна 1020 7 7 1 0 2 17 7 5 0 7 0 19 36
Войтович  Степан Олегович 1007 7 7 0 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Горошкевич Сергій Сергійович, 1014 7 7 5 1 0 20 7 7 0 0 0 14 34
Бочок Владислав Володимирович 1028 7 7 0 0 2 16 7 1 7 3 0 18 34
Тринога Мирослав Тарасович 1040 7 6 0 7 0 20 7 4 0 0 0 11 31
Галиш Антон Володимирович 1005 7 5 0 0 0 12 7 1 7 2 0 17 29
Філонов Данило В’ячеславович 1023 7 7 6 0 0 20 7 0 0 0 0 7 27
Крахмілець Богдан Русланович 1024 7 2 0 0 2 11 7 6 0 3 0 16 27
Чебатуров Матвій Олександрович 1035 7 0 1 0 2 10 7 2 7 0 0 16 26
Василевський Нікіта Олександрович 1017 7 7 0 3 0 17 7 0 0 0 0 7 24
Клименко Анна Олександрівна 1025 7 1 1 0 0 9 7 1 7 0 0 15 24
Іванюк Роман Олегович 1036 7 7 0 0 0 14 7 2 0 0 0 9 23
Бакум Володимир Валерійович 1039 7 0 6 0 0 13 7 3 0 0 0 10 23
Тригуб Артем Павлович 1037 7 6 0 0 0 13 7 0 0 0 0 7 20
Калугін Михайло Олександрович 1016 7 0 1 0 0 8 7 4 0 0 0 11 19
Первій Михайло Віталійович 1021 7 0 0 0 0 7 7 2 0 0 0 9 16
Данчук Галина Дмитрівна 1026 7 1 0 0 0 8 7 0 0 0 0 7 15
Голубенко Єлизавета Юріївна 1029 7 0 1 0 0 8 7 0 0 0 0 7 15

11 клас

ПІБ учасника Шифр І тур ІI тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Нго Нгок Тхай Шон 1108 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 7 35 65
Сарапін Роман Вікторович 1148 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 7 35 65
Юдін Федір Михайлович 1139 7 7 7 7 2 30 7 6 7 7 7 34 64
Ніколаєв Арсеній Дмитрович 1132 7 7 7 7 5 33 7 7 7 7 0 28 61
Гарбузова Аліна Вікторівна 1109 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 0 28 58
Коваль Ілля Андрійович 1120 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 0 28 58
Колупаєв Олексій Вікторович 1121 7 6 7 7 2 29 7 7 7 7 0 28 57
Крупчицький Олексій Денисович 1123 7 7 7 7 1 29 7 7 7 7 0 28 57
Бондаренко Михайло Романович 1136 7 5 7 7 2 28 7 7 7 7 0 28 56
Іванчик Георгій Павлович 1110 7 7 7 7 0 28 7 6 7 7 0 27 55
Вєпрік Микита Ігорович 1105 7 7 7 6 2 29 7 7 4 7 0 25 54
Фединяк Володимир Романович 1106 7 7 7 3 2 26 7 7 7 7 0 28 54
Кондратенко Олег Олегович 1149 7 7 7 2 2 25 7 7 7 7 0 28 53
Кравцов Артур Андрійович 1141 7 6 7 2 2 24 7 7 7 7 0 28 52
Олексишин Олексій Андрійович 1145 7 7 7 7 2 30 7 7 0 7 0 21 51
Барго Марко Ігорович 1103 7 6 0 4 2 19 7 7 7 7 0 28 47
Міхалакі В’ячеслав Валерійович 1131 7 7 7 2 2 25 7 6 7 2 0 22 47
Нагорний Павло Володимирович 1111 7 5 0 4 2 18 7 7 7 7 0 28 46
Генералов Микола Віталійович 1130 7 7 0 7 2 23 7 2 7 7 0 23 46
Горох Катерина Євгеніївна 1124 7 6 0 1 2 16 7 7 7 7 0 28 44
Банах Дем’ян Тарасович 1135 7 7 7 0 0 21 7 7 7 2 0 23 44
Папка Віталій Олегович 1143 7 7 7 0 0 21 7 7 7 1 0 22 43
Шишов Дмитро Андрійович 1107 7 5 0 7 0 19 7 7 7 0 0 21 40
Мельничук Владислав Сергійович 1138 7 3 0 0 2 12 7 7 7 7 0 28 40
Івашин Дарій Юрійович 1146 7 5 0 3 2 17 7 7 6 2 0 22 39
Веремчук Микола Едуардович 1127 7 7 0 2 2 18 7 6 7 0 0 20 38
Тєлєтов  Дмитро Олександрович 1134 7 7 0 0 2 16 7 7 7 0 0 21 37
Колесник Вадим Дмитрович 1129 7 7 0 0 2 16 7 3 7 0 0 17 33
Супрун Юлія Олександрівна 1144 7 3 0 0 2 12 7 6 7 0 0 20 32
Котельникова Валерія  Геннадіївна 1125 7 7 0 0 0 14 7 3 7 0 0 17 31
Тур Дмитро Юрійович 1126 7 6 0 3 0 16 7 1 7 0 0 15 31
Касимов Артур Русланович 1101 7 2 7 0 0 16 7 4 0 0 0 11 27
Кузьмін Станіслав Олександрович 1102 7 1 7 0 0 15 7 1 0 1 0 9 24
Філіпчук Ольга Сергіївна 1142 7 1 0 0 2 10 7 1 6 0 0 14 24
Сьомак Володимир Володимирович 1133 7 7 0 0 0 14 7 2 0 0 0 9 23
Павленко Андрій Вікторович 1122 7 0 0 0 0 7 7 7 0 0 0 14 21
Барнич Віталій Олегович 1137 7 2 0 0 2 11 7 1 0 0 0 8 19
Легкий  Дмитро Вячеславович 1104 7 2 0 0 0 9 7 1 1 0 0 9 18
Добрянський Богдан Ігорович 1113 7 0 0 0 2 9 7 1 1 0 0 9 18
Савіцкас Олег Сергійович 1147 7 1 0 0 0 8 7 3 0 0 0 10 18
Об’єдкова Діана Дмитрівна 1140 7 1 0 0 1 9 7 1 0 0 0 8 17
Ященко Марія Олексіївна 1112 7 1 0 0 0 8 7 1 0 0 0 8 16

Результати

2 коментарі до “Попередні результати Всеукраїнської олімпіади

  1. Ірина

    Я мама учасниці 11-го класу. Дякую членам журі, що оцінили альтернативний розв’язок шостої задачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.