1 тур відбору Києва на 4 етап: результати та умови і вказівки до розв’язань завдань

Умови і вказівки до розв’язань завдань

Результати відбору 2018 – 1 тур

2 коментарі до “1 тур відбору Києва на 4 етап: результати та умови і вказівки до розв’язань завдань

 1. Учасник

  Доброго дня, шановні організатори олімпіад.
  Хочу звернутись до вас у зв’язку з проблемою, що застала увесь Київ. Наскільки відомо, у місті зараз велика кількість людей, хворих на грип, та дуже велика кількість шкіл закрита. Ця хвороба не оминула й нас, на перший тур відборів прийшло декілька хворих людей (деякі навіть не здогадувались про це). Тож зараз, кількість хворих серед учасників відборів збільшилась, багато моїх знайомих і я в тому числі мають високу температуру та усі інші симптоми хвороби. Тож на другий тур ще більше людей прийдуть хворими, і на третій тур великий відсоток усіх учасників буде хворий на грип.
  Тож, ураховуючи таку ситуацію, скажіть, чи можна перенести другий тур на інший день? Щоб усі хворі підлікувались та не розповсюджували вірус надалі. Заздалегідь дякую за відповідь.

  1. Богдан Рубльов

   Це абсолютно природне питання і воно виникає кожного року. Але в нас принцип однаковий кожного року – поки не оголошують карантин та не забороняють взагалі такі заходи, ми їх проводимо за графіком. Перенесення на тиждень чи більше не варто робити, бо видужають ті, що зараз хворіє, але можуть захворіти наступні, які так само будуть наполягати на перенесенні, поки вже вони не одужають. Друга причина — можуть таки несподівано (в нас це завжди буває доволі неочікувано, особливо в сенсі термінів) проголосити карантин, і тоді ми взагалі нічого не встигнемо провести. ну 1 останнє – що так само впливає на все це — команда до початку березня має вже бути визначеною. Тому порада одна – бережіться від захворювань, будь ласка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.