Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Дати та формат відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади

Відбір складається з 3-х турів, у кожному з яких учасники будуть розв’язувати по 4 задачі на 4 години (у цьому форматі проходив другий тур міської олімпіади). Результат кожного учасника складається з суми трьох кращих результатів з 4-х (2-й тур міської олімпіади та 3 тури відбору). Далі за їхніми результатами або буде сформована команда від міста Києва на IV етап, або буде призначений додатковий 4-й тур відбору для окремих учасників для остаточного визначення команди. Детальніше про все це можна почитати в принципах та правилах проведення відбору на IV етап в місті Києві.

3 тури відбору команди Києва на IV етап заплановані на такі дати:

неділя, 11 лютого, на 9:45;
неділя, 18 лютого, на 10:00;
неділя, 25 лютого, на 10:00.

Тури пройдуть у Києво-Печерському ліцеї № 171 “Лідер” (вул. Лейпцизька, 11а), по завершенню для роботи журі – 221.

Апеляції 1–2 турів відбору буде проведена (це попередня інформація і тут можливі зміни та уточнення) у вівторок, 20 лютого у Києво-Печерському ліцеї № 171 “Лідер” (вул. Лейпцизька, 11а) о 15:00.

Апеляції 3 туру відбору буде проведена у четвер, 01 березня на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 4д) в аудиторії 221 о 15:00.

По завершенні другої апеляції на засіданні журі 01 березня буде підведений підсумок відбору. Тобто або повністю сформована команда, або задля цього буде призначений додатковий 4-й тур для її остаточного визначення. Якщо знадобиться додатковий тур, то він буде проведений у п’ятницю, 02 березня на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 4д) в аудиторії 221 о 9:50.

 

Учасники відбору на IV етап Всеукраїнської олімпіади

1 Ніколаєв Арсеній Дмитрович ПНЛ № 145 11
2 Юдін Федір Михайлович ліцей № 208 11
3 Іванчик Георгій Павлович ліцей № 171 “Лідер” 11
4 Горох Катерина Євгеніївна ПНЛ № 145 11
5 Бондаренко Михайло Романович ліцей № 171 “Лідер” 11
6 Сікорський Денис Андрійович ліцей № 171 “Лідер” 11
7 Черемшинський Сергій Олександрович ліцей № 171 “Лідер” 11
8 Білокур Михайло Олександрович ПНЛ № 145 11
9 Глуховський Павло Олександрович ПНЛ № 145 11
10 Науменко Георгій Вадимович ліцей № 171 “Лідер” 11
11 Третьякова Катерина Владиславівна ліцей “Наукова зміна” 11

 

1 Шашков Владислав Костянтинович ліцей № 171 “Лідер” 10
2 Дехтяр Юр-Любомисл Валерійович ліцей “Наукова зміна” 10
3 Кісленко Олена Сергіївна ліцей № 208 10
4 Петрусенко Влада Віталіївна Новопечерська школа 10
5 Бєлов Володимир Андрійович ліцей «Інтелект» 10
6 Кущ Тимофій Павлович ліцей № 100 “Поділ” 10
7 Білик Олеся Олександрівна ПНЛ № 145 10
8 Цисін Михайло Володимирович ліцей № 171 “Лідер” 10
9 Азаров Євген Левович ліцей № 208 10
10 Панченко Єгор Станіславович ліцей “Наукова зміна” 10
11 Нечипорук Каріна Ігорівна ліцей № 208 10
12 Олексієнко Микита Костянтинович ліцей № 171 “Лідер” 10
13 Андреєва Марія Андріївна ліцей № 208 10
14 Сидоренко Нікіта Сергійович ПНЛ № 145 10
15 Нижник Борис Михайлович ПНЛ № 145 10
16 Шрамко Георгій Юрійович ПНЛ № 145 10
17 Руденко Анастасія Вячеславівна ліцей № 171 “Лідер” 10

 

1 Хасін Марк Ігорович Русанівський ліцей 9
2 Абдулаєв Андрій Анатолійович ліцей “Наукова зміна” 9
3 Штанденко Михайло Сергійович ліцей № 171 “Лідер” 9
4 Вахітов Антон Володимирович ліцей “Наукова зміна” 9
5 Руденко Дмитро Вадимович ліцей № 171 “Лідер” 9
6 Городжа Єгор Костянтинович гімназія № 178 9
7 Гриньова Анастасія Борисівна ліцей № 171 “Лідер” 9
8 Колісник Дмитро Олексійович ПНЛ № 145 9
9 Борисенко Юрій Валерійович СШ № 202 9
10 Агарков Андрій Ігорович ПНЛ № 145 9

 

1 Наумець Захар Ігорович ліцей № 171 “Лідер” 8
2 Манвелян Михайло Борисович ліцей № 171 “Лідер” 8
3 Шевченко Іван Валерійович ліцей № 208 8
4 Дідур Володимир Сергійович гімназія № 178 8
5 Колодач Яна Григорівна ліцей № 171 “Лідер” 8
6 Ковригін Андрій Ігорович ліцей № 208 8
7 Шляхтун Прохор Миколайович Русанівський ліцей 8
8 Юрченко Артур Іванович ліцей № 171 “Лідер” 8
9 Волобуєв Данило Михайлович ліцей № 171 “Лідер” 8
10 Куманецька Ірина Вікторівна ПЛ НТУУ “КПІ” 8
11 Баклан Маргарита Володимирівна ліцей № 171 “Лідер” 8
12 Лучка Марко Тарасович ліцей № 171 “Лідер” 8
13 Вилущак Володимир Олегович ПНЛ № 145 8
14 Романов Андрій Олексійович ПНЛ № 145 8
15 Строкач Дар’я Валеріївна СШ № 250 8
16 Бриль Каміла Сергіївна ліцей № 208 8
17 Махмудов Олександр Олександрович ПНЛ № 145 8
18 Чучковська Ія Володимирівна гімназія № 178 8
19 Шестопалов Олександр Костянтинович Русанівський ліцей 8
20 Захаренко Артем Денисович ПЛ НТУУ “КПІ” 8
21 Яценко Марина Олексіївна ліцей № 208 8
22 Новік Софія Ігорівна гімназія № 178 8
23 Колякова Маргарита Олександрівна ліцей № 100 “Поділ” 8
24 Прибило Вадім Ігорович Русанівський ліцей 8

 

1 Кравець Андрій Васильович ліцей № 171 “Лідер” 7
2 Ніколаєв Ігор Дмитрович ліцей “Наукова зміна” 7
3 Андрієць Семен Олександрович ліцей № 171 “Лідер” 7
4 Матузка Даніель Богданович ліцей № 171 “Лідер” 7
5 Іванчук Роксолана Русланівна ліцей “Наукова зміна” 7
6 Матвійчук Владислав Олексійович ліцей № 171 “Лідер” 7
7 Шемчук Костянтин Вікторович ліцей № 171 “Лідер” 7

 

Тут результати після 2 туру міської олімпіади:

Результати відбору 2018 – 0 тур

 

Про рейтинг Києва на 4-й етап:

14 = 9 (рейтинг) + 4 (1 місця) + 1 (інтернет-олімпіада)

          Персональні:

Юдін Федір (9), Горох Катерина (10), Петрусенко Влада (10)

          Учасник ІМО:

Іванчик Георгій (11)

          Інтернет-олімпіада:

Цисін Михайло (10)

 

Оскільки від кожної паралелі в команді мають бути принаймні 2 учасники, то з цих місць вільними є 2 у 8 класі, 1 у 9 класі, 0 у 10 класі та 1 у 11 класі. За усі додаткові місця претендують в рівній мірі учасники з кожної паралелі.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

4 коментарі до “Відбір команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.