Реєстрація на Київську міську олімпіаду

Реєстрація закінчується в суботу 13 січня о 21:00.

Нагадуємо, що участь в міській олімпіаді можуть взяти усі охочi. Ідея відкритості Київської олімпіади базується на історичних традиціях, оскільки вона завжди з часів заснування була відкритою, спирається на умови проведення Київської міської олімпіади, має сенс, бо не в усіх районах міста на однакових засадах проводиться підбиття підсумків та апеляція районного етапу олімпіади.

Але, не дивлячись на такий демократичний підхід, просимо дотримуватися таких правил та домовленостей.

Спочатку переконайтеся, що ви точно не потрапили в заявку свого району, бо надалі дуже довго вилучати «двійників», а якщо врахувати, що трапляються діти з однаковими прізвищами та іменами, то можливі і помилки.

Голосіївський район;
Дарницький район;
Деснянський район;
Дніпровський район;
Оболонський район;
Печерський район;
Подільський район
Святошинський район;
Солом’янський район;
УФМЛ;
Шевченкiвський район.
(Заявки вiд решти районiв з’являться згодом)

Якщо вас точно немає в заявці правильно оцініть свої сили, щодо участі. Задля того є досвід минулих років та районна олімпіада, що була проведена в листопаді 2017 року. Міська олімпіада, звичайно, буде на порядок складнішою.

Якщо ви вирішили брати участь в міській олімпіаді, то заповніть належним чином пункти реєстрації. Це треба зробити не пізніше 21:00 суботи 13 січня 2018 року. Сама олімпіада розпочнеться о 10:00 в неділю 21 січня 2018 року для учнів 8–11 класів у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тимошенко, 13б), для учнів 7 класів у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцігська, 11а). Тиждень до олімпіади нам потрібний для розподілу усіх учасників по аудиторіях. При масштабах нашої міської олімпіади (1100 – 1300 учасників) це доволі не проста справа.

Після 13 січня ніяка додатково реєстрація неможлива, жодні пояснення, що «я не бачив», «я не встиг», тощо прийматися до уваги не будуть.

Зареєструвавшись учасники дають дозвіл на оприлюднення їхньої наведеної інформації, окрім мобільного телефону.

 

56 коментарів до “Реєстрація на Київську міську олімпіаду

 1. Игорь

  Если участие в городской олимпиаде может взять каждый желающий, какой смысл тогда участия в школьной и районной олимпиаде, только в качестве “тренировки” ?

  1. Борис

   А в городской вы смысл увидели?
   Если да, то поделитесь вашим смыслом, очень любопытно.

   1. Сергій

    Це поганий приклад, оскільки саме тут в коментарях, на відміну від реєстраці] на олімпіаду, є досить суттєвий фільтр.
    Ось цей коментар і наступний, від мене, навряд чи будуть опубліковані.

     1. Сергій

      Усі коментарі на цьому сайті проходять попередню модерацію. Це означає, що будь-який незручний для адміністрації коментар ніколи не буде опублікований і інші користувачі про це ніколи не дізнаються. Це і є фільтр. Я писав про два мої коментарі. Ось вам другий коментар, подивимося, чи буде він опублікований повністю.

      З недавніх пір на сторінках вашого сайту за рахунок користувачів примусово майниться криптовалюта через CoinImp. Ті, хто розуміє, що відбувається, заблокували ваш javascript, а в усіх інших процесор при заході на сайт виявляється завантажений мало не на 100%. Це призводить до гальмувань і розігріву комп’ютерів, шуму вентиляторів. Отже не спитавши дозволу користувача ви використовуєте його комп’ютер, який зовсім не призначений для подібних операцій.
      Одна справа, коли батьки або вчителі добровільно платять якісь внески або платять обов’язковий платіж для участі в заході – це нормально, тут є свобода вибору. А зовсім інша, розмірковуючи про свободу і доступність заходів, по суті, не спитавши дозволу користувача, красти його ресурси.
      Навіть thepiratebay, почавши майнити криптовалюти за рахунок користувачів, дуже швидко перестали так робити і просто опублікували номер свого біткоін гаманця.

      І не порівнюйте це з рекламою на сайті. Реклама процесор не завантажує. Зараз же, поки не закрити вкладку браузера з matholymp, працювати на комп’ютері складно і некомфортно.
      Негарно якось виходить…

     2. Богдан Рубльов

      Ну і якщо ви хочете читати усі відхилені коментарі, то я можу, з вашого дозволу, звичайно, відправляти їх вам на пошту. Даєте дозвіл?

     3. Сергій

      Ось вже не очікував від професора університету такого їдкого коментаря. Кожен користувач може переконатися в тому, що на сайті працює майнінг. Ви прекрасно розумієте що, а ні до величі, а ні до переслідувань, мій пост ніякого відношення не має. Думаю, не тільки я помітив, як “злітає” кулер процесора при заході на matholymp.
      А взагалі то я відповідав на ваш коментар із заявою, що тут не всі коментарі публікуються. Так от мій перший коментар з’явився через деякий час після вашої персональної згоди. Це так і не потрібно цього заперечувати.
      Бувайте здорові 🙂

   1. Борис

    Автор, я так думаю, прошел на городскую, успешно пройдя районную и его возмущают как раз разрешения данные другим.
    Призов и плюшек городская олимп. никаких не дает, кроме собственного удовольствия от участия олимпиады и анализа своих сил и возможностей. Может автор по другим причинам ходит на олимпиады и беспокоится, что ему может чего то не хватить, ручки, листика или стула или у него другие мотивы?
    Автор, расскажите пожалуйста, из-за чего вы переживаете?
    В прошлом году то же один участник очень переживал. Может и нам всем надо переживать.

    1. Игорь

     Автор видит как достаточно сильные дети пропускают первые два этапа и регистрируются сразу на третий, поэтому возникает закономерный вопрос есть ли в этом смысл или нет. Ответ, так исторически сложилось или первые два этапа дают попробовать свои силы меня вполне устроят, если же они имеют какой то другой смысл я хотел его узнать, поскольку Богдан больше других понимает все происходящее. И да я не вижу смысла в “просто поучаствовать”, если не ставить целью победу то и участвовать не стоит, но я никому не навязываю этот взгляд на вещи.

     1. Борис

      Да , победа любой ценой,
      включая попытки выдавливать конкурентов влияя на формирование списков и разные организационные моменты.
      Ну а просто учавствовать не надо, кто ж заставляет?

 2. Валерій

  Доброго дня! Не знайшов інформацію про міську олімпіаду з математики для молодшіх класів.
  Не підкажете ?

 3. Сергій

  Спеціально подивився на завантаження процесору, 8-35% притому, що я зараз на компі, який має поважний вік. Якби щось майнилось – він би просто ліг :). Ну і антивіруси налаштовувати та встановлювати потрібно не залежно від того хто куди ходить. Я на цей сайт заходжу з трьох-чотирьох різних компютерів (різні ОС )+ мобільний телефон. Жодного зауваження від антивірусів немає. Доречі – автору поста про криптовалюту – почитайте, які ресурси використовують для цього. Я не думаю, що у нас з Вами такі персональні компютери 🙂

  1. Богдан Рубльов

   Дякую за розуміння!
   Дуже легко отак просто хаяти гарну справу, тим паче, що в нас тут все прозоро та відкрито. Можна було б сприймати його критику, якби він повністю написав хто він і звідки та й до того запропонував би допомогу. Бо робимо ми це для усіх нас і вас. Кожний робить свою частку, хіба не очевидно, що я відповідаю за наповнення сайту, а за все інше, є свої відповідальні.

   1. Данило Мисак

    Попросіть відповідальних за сайт прибрати з сайту скрипти з Coinimp. Використовувати без згоди техніку відвідувачів для заробляння грошей — дуже сумнівна практика (це ані прозоро, ані відкрито).

    Якщо потрібна допомога чи консультація, — пишіть.

    Данило Мисак (Київ)

    1. Сергій

     Якщо і був чи є файл на хостингу сайту з назвою скриптів Coinimp, це не значить, що хтось свідомо на відвідувачах заробляє. Іще невідомо, що в тих файлах. Якщо сайт тихо взломали – то звинувачивати ось так професора, який віддає багато часу та сили олімпіадному руху – мабуть чи не правильно чи аморально 🙂 . Якби ось так просто можна було заробляти гроші – ми б уже були скоро може найбагатша нація (адже ІТ спеців, що можуть встановити скрипти у нас ого-го, навіть свої можуть написати). Гроші важче заробляються. Тим паче Coinimp – це не зовсім гроші, в першу чергу це реклама для заробленян грошей, і простого виконання скрипту недостатнь для зароблення чогось 🙂 Будьте чесні до кінця. Я багато років відвідував і відвідую цей сайт і стару версію і нову, теперішню і жодного разу не мої компютери (антивіруси), ні гугл (який ругається буває на погані сайти) не ругнулися. У кожній роботі можуть бути недоліки. Можна по доброму підказати. Ось і Вам підказка – щоб Ваші компи без дозволу не використовували – купіть антивірус, або запустіть існуючий в Win7-Win10. Для браузерів використовуйте щось типу AdBlock і думайте краще, як дитину серед новорічних свят підготувати до олімпіади 🙂

 4. Алла

  Дуже дякую, що даєте можливість іншим діткам ,які не приймали участі в районній олімпіаді (з певних причин), позмагатися в міській олімпіаді! Це дуже правильно!! Вітаю всіх з прийдешніми святами!

 5. Володимир

  Дуже гарна традиція давати можливість всім бажаючим брати участь у 3-му етапі олімпіади з математики. Прикро, що в інших областях України такої традиції не має 🙁 Взагалі, що стосується 3-го етапу, діти з обласних центрів мають неабиякі переваги перед дітьми з районів. А все впирається в от те триклятуще фінансування. Для того, щоб привезти на олімпіаду дитину з району, потрібно, щоб відділ освіти виділив кошти на квиток та ще на харчування. А гроші ой як не хочеться виділяти на “казна що” :). Від так відділом освіти (зараз я маю на увазі відділ освіти районного центру де проживаю я) введено правило, що для того аби потрапити на 3-й етап — на 2-му етапі потрібно набрати більше половини балів. За такої “планки” в балах зрозуміло, що не тільки діти які чесно заробили 3-й диплом не потрапляють на область, ба навіть не всі діти з 2-м дипломом туди не потрапляють. Мало того, їм навіть ті дипломи й не вручають хоча за балами вони їх чесно заробили. Раніше мені дивно було спостерігати на святкових лінійках в школі, коли вручали дипломи дітям-переможцям 2–го етапу предметних олімпіад. Фізика – 1, 2, 3 диплом, Хімія – 1,2,3 диплом. Математика — рідко рідко 1-й чи 2-й диплом. Зрозумів лише коли власна дитина підросла і стала приймати участь в олімпіадах. На мою думку подібне правило, приймати участь у 3-му етапі всім бажаючим, розповсюдити на всю Україну, а не тільки на Київ.

 6. Игорь

  Я считал, что победа в очередном этапе позволяет принимать участие в следующем, вопрос был без всякого подтекста. Смысл участия в городской олимпиаде выход на Украину, а участие во всеукраинской попадание на международную. Именно выступление на уровне Украины или в лучшем случае международном для меня виделись как цель. Думаю такие же цели ставят для себя спортсмены Я абсолютно не переживаю, просто хочу понять принцип и цели проведения первых двух этапов. Я не пытаюсь сказать что делать, а что не делать организаторам соревнований. Я понимаю что родители которые считают что их детей “обидели” уже достали, но в данном случае повторюсь никакого подтекста и поиска обиженных и обидевших не было.

  1. Сергей

   Тренировка. В остальных тоже смысла нет – можете сразу идти на отбор на межнар, он тоже открытый 🙂

  2. Борис

   Наивно пологать, что ваши цели и смыслы разделяют другие люди. И если вы видите, что реальость не соответствует вашим преставлениям, то странно , выдвигать к ней притензии. Надо или ставить себе другие цели и смыслы или, если есть силы, менять под себя реальность или узнавать какими целями и смыслами руководствуется общество и принимать это или идти своей дорогой.

 7. Володимир

  Аби ж то все було так ідеально. Взяв участь а I-му шкільному етапі. Чесно переміг — потрапив на II-й районний етап. Знову чесно переміг — потрапив на III-й етап. І т.д. Реальність, зазвичай, куди жорстокіша, підступніша і готовить чимало сюрпризів найбільше на I-му етапі. Наприклад, рівень підготовки вчителів математики ой як різниться та й якісно підібрати/скласти задачі для шкільного етапу і талант, і бажання потрібне. А часу ой як не вистачає коли тебе за дверима діти на репетиторство чекають, щоб до ЗНО підготуватись чи банально “одиницю” з математики виправити. А є ще симпатії симпатії/антипатії вчителів до учнів і навпаки, амбіції батьків. І скажіть на милість, що робити тому учню якому не поталанило з викладачем? Викладач — так собі, олімпіаду шкільну провів формально, на районну відібрав таких як сам “посередніх”, а талановитий “самородок” лишився, як то кажуть, сам на сам зі своїми нерозкритими талантами??? Ще раз повтрююсь — Добре що в Києві міська олімпіада має відкритий формат. Це дає можливість не “загубити” талановитих дітей. Дати їм другий шанс, а може й перший. Тим більше що завдання як II-го так і III-го етапу олімпіади підібрані напрочуд професійно. Вони охоплюють всі розділи олімпіадних задач рівномірно і якщо школяр-олімпієць якогось розділу ще не знає (не встиг опрацювати) — не біда — може проявити свої здібності в розв’язуванні олімпіадних задач інших тем. Пишу це з одного боку від заздрощів — бачили б ви ті задачі які нам область прислала на район, як профффффесійно вони підібрані — материне лихо (сам я не з Києва, а з невеличкого районного містечка центральної України). А іншого боку з полегкістю — донька моя пройшла до III-го етапу, а третій етап буде проводитись за однаковими завданнями для всієї України. І ті завдання складатиме все та ж київська команда журі математичної олімпіади на чолі з Богданом Рубльовим. За що їм велике спасибі!!! Так що, Ігорю, якщо ви хлопець київський, то вам дуже повезло. Насолоджуйтесь життям і отримуйте задоволення і драйв від участі у III-му етапі обласної олімпіади. Бажаю Вам тільки олімпійського щастя і хай переможе сильніший 🙂

 8. Єгор

  Пане Рубльов, чи можна брати участь за два класи? Якщо так, то треба когось на місці попереджати?

 9. Леонид

  В списках, поданих у заявці району у дитини невірно вказано дату народження. Все інше (ПІБ, школа, клас, вчитель, бали і місце) вказано вірно. Що в такому випадку робити?

 10. Роман

  Здравствуйте, так вышло, что из-за собственной невнимательности я пропустил дедлайн(думал, что он до понедельника), можно ли как-то зарегестрироваться? Понимаю, что своей просьбой, я сею небольшой хаус, но вышло так случайно, а поучаствовать хотелось бы. Заранее спасибо.

 11. Елена

  Добрый день. Что делать, если я в списке Голосеевского района не нашла своего ребенка (регистрировались сами, не район)?

 12. Анна

  когда будет распределение по аудиториям? На почту ничего не приходило еще, а олимпиада уже в воскресенье

   1. Єгор

    Наскільки я розумію, мова йде про заявку від Дарницького району, де біля кожного учасника написан його контактний номер.

 13. Наталья

  Добый день. Уберите, пожалуйста, из открытого доступа номера телефонов в заявке Дарницкого района.

  1. Наталья

   Не вполне понятна причина игнорирования моей просьбы. Раньше вроде бы на этом сайте всегда с пониманием относились к защите личной информации.

    1. Наталья

     По ссылке из этого текста. Все хорошо открывается. Скройте, пожалуйста, один столбец в заявке Дарницкого района.

     “Спочатку переконайтеся, що ви точно не потрапили в заявку свого району, бо надалі дуже довго вилучати «двійників», а якщо врахувати, що трапляються діти з однаковими прізвищами та іменами, то можливі і помилки.

     Голосіївський район;
     Дарницький район;
     …”

     1. Богдан Рубльов

      Я не дивився заявки районів і не знав, що вони ці дані виставляють. Скоро виправимо. Ці дані Ви нам особисто не надавали.

 14. Анна

  олимпиада 21.01, а сегодня уже 18.01. Получается, что до субботы ждать? А где посмотреть списки зарегистрированных, если регистрировались самостоятельно? Подскажите ссылку, а то не могу найти, чтобы проверить внесли ребенка или нет?

  1. Богдан Рубльов

   Ми виставляємо усі матеріали, як тільки їх отримуємо, нічого не приховуємо. Якщо в вас такі проблеми, то звертайтеся в оргкомітет олімпіади, тобто до офіційної установи яка за це відповідає

 15. Анна

  спасибо, что отвечаете. Я просто хочу понять, есть ли в открытом доступе списки самостоятельно зарегистрировавшихся на олимпиаду и где их на этом сайте посмотреть? Вот здесь есть выложенные списки по районам, а как понять, что самостоятельная регистрация прошла успешно и ребенок сможет поучаствовать?

  1. Учасник

   Ну, очевидно, що такого списку немає, а для того, щоб зрозуміти чи пройшла реєстрація успішно потрібно дочекатися розподілу по аудиторіях на цьому сайті.

  2. Наталя

   в открытом доступы списки самостоятельно зарегистрировавшихся висели до момента окончания регистрации. ничего не мешало проверять их хоть раз в час.

 16. Анна

  Ув. Наталья, к сожалению, у меня не было доступа к интернету все это время. Вы мне хотите что-то еще сказать? Если Вас не смущает то, что списков по аудиториям еще нет, хотя олимпиада уже завтра, то для меня это странно.

  1. Наталя

   хочу сказать . у моего ребенка олимпиада послезавтра.
   ??

   меня ничего не смущает , мои дети больше 10 принимают участие в математических олимпиадах, столько же я читаю местный форум. всегда все было без накладок. явятся на олимпиаду – узнают, кто где пишет.
   почему же на других предметных олимпиадах все обходится без склок и истерик ? может, потому что доступной информации меньше ?

  2. Колишній учасник

   Во-первых, олимпиада будет 21го числа, о чем сказано на сайте.
   Во-вторых, насколько я знаю, никто не обязан вести этот сайт и это чисто “волонтерское движение” , поэтому вместо того, чтобы возмущаться, что что-то не так, могли бы поблагодарить, что тут есть информация, которая часто обновляется и всегда актуальна.
   В-третьих, на всех олимпиадах распределение по аудиториям всегда висит где-то у входа в здание, где проходит сама олимпиада, и даже если бы на сайте не было распределения, то это все равно не было бы проблемой.
   Посему просьба уважать чужой труд, а не возмущаться за все подряд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.