Остаточні результати XIV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Про олімпіаду для 4 — 6 класів

У вівторок 12 грудня 2017 року о 14:00 завершується реєстрація на олімпіаду для учнів 4 — 6 класів. Після того ми підіб’ємо підсумки реєстрації, внесення оргвнесків тощо, після чого наведемо порядок денний заходу, розподіл по аудиторіях, а також рішення, що сьогодні було ухвалено на нараді з вчителями про олімпіаду з української.

Результати 3 бою

Наймолодша ліга

Гр Команда Команда Рез.
А(1–2) Лідер – 1 (6) Наукова Зміна – 1 (6) 0 — 3
А(3–4) Гімназія 178 (0) Лідер – 2 (0) 0 — 3
Б(1–4) Збірна шкіл (4) Наукова Зміна – 2 (3) 3 — 0
Б(1–4) Русанівський – 1 (3) Ліцей № 208 (2) 3 — 0
В(1–4) Лідер – 3 (6) СШ № 52 (3) + : —
В(1–4) ГЛ + СШ № 202 (0) Русанівський – 2 (3) 0 — 3

 

Молодша ліга

Гр Команда Капітан Рез.
А(1–4) ПНЛ 145 – 2 (3) Лідер – 1 (6) 1 — 2
А(1–4) Лідер – 2 (0) Ліцей № 208 (3) 0 — 3
Б(1–2) Гімназія 178 – 2 (6) Лідер – 3 (6) 3 — 0
Б(3–4) Русанівський – 1 (0) УФМЛ (0) 3 — 0
В(1–4) ПНЛ 145 – 1 (3) Наукова Зміна – 2 (6) 3 — 0
В(1–4) Поділ (0) Гімназія 178 – 1 (3) 3 — 0

 

Середня ліга

Гр Команда Капітан Рез.
А(1–2) Наукова Зміна (6) Русанівський (5) 0 — 3
А(3–4) УФМЛ – 1 (0) Лідер – 1 (1) 0 — 3
Б(1–4) Лідер – 2 (3) Ліцей № 208 (3) 0 — 3
Б(1–4) УФМЛ – 2 (3) СШ № 202 (3) 3 — 0
В(1–2) ПНЛ 145 – 2  (6) Технічний (6) 3 — 0
В(3–4) ПНЛ 145 – 1 (0) Гімназія 178 (0) 3 — 0

 

Старша ліга

Гр Команда Капітан Рез.
А(1–2) Лідер – 1 (6) ПНЛ 145 – 1 (6) 3 — 0
А(3–4) УФМЛ – 2 (0) Лідер – 3 (0) 2 — 1
Б(1–2) ПНЛ 145 – 2 (5) Наукова Зміна (6) 0 — 3
Б(3–4) Лідер – 2 (0) Русанівський (1) 0 — 3
В(1–4) Гімназія 178 – 2 (4) ПНЛ 145 – 3 (3) 0 — 3
В(1–4) Технічний  (3) СШ № 202 (2) + : —

 

 

Результати турніру

Наймолодша ліга

Група Місце Команда Очки
       
А 1 Наукова Зміна – 1 9
А 2 Лідер – 1 6
А 3 Лідер – 2 3
А 4 Гімназія 178 0
       
Б 1 Збірна шкіл 7
Б 2 Русанівський – 1 6
Б 3 Наукова Зміна – 2 3
Б 4 Ліцей № 208 2
       
В 1 Лідер – 3 9
В 2 Русанівський – 2 6
В 3 ГЛ + СШ № 202 0

 

Молодша ліга

Група Місце Команда Очки
       
А 1 Лідер – 1 8
А 2 Ліцей № 208 6
А 3 ПНЛ 145 – 2 4
А 4 Лідер – 2 0
       
Б 1 Гімназія 178 – 2 9
Б 2 Лідер – 3 6
Б 3 Русанівський – 1 3
Б 4 УФМЛ 0
       
В 1 ПНЛ 145 – 1 6
В 1 Наукова Зміна – 2 6
В 3 Поділ 3
В 3 Гімназія 178 – 1 3

 

Середня ліга

Група Місце Команда Очки
       
А 1 Русанівський 8
А 2 Наукова Зміна 6
А 3 Лідер – 1 3
А 4 УФМЛ – 1 0
       
Б 1 Ліцей № 208 6
Б 1 УФМЛ – 2 6
Б 3 Лідер – 2 3
Б 3 СШ № 202 3
       
В 1 ПНЛ 145 – 2  9
В 1 Технічний 6
В 3 ПНЛ 145 – 1 3
В 3 Гімназія 178 0

 

Старша ліга

Група Місце Команда Очки
       
А 1 Лідер – 1 9
А 2 ПНЛ 145 – 1 6
А 3 УФМЛ – 2 2
А 4 Лідер – 3 1
       
Б 1 Наукова Зміна 9
Б 2 ПНЛ 145 – 2 5
Б 3 Русанівський 4
Б 4 Лідер – 2 0
       
В 1 ПНЛ 145 – 3 6
В 1 Технічний 6
В 3 Гімназія 178 – 2 4

 

Протоколи будуть згодом.

СЛАВА УКРАЇНІ

2 коментарі до “Остаточні результати XIV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

  1. Михайло

    Здається там помилка: у команди Лідер – 1 (Середня ліга, група А) не 3 бали, а 4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.