VІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

Олімпіада проводиться під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Цього навчального року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка прийнято І семестр завершиться наприкінці грудня 2017 року. У січні та лютому будуть канікули та дистанційна форма навчання, напевно буде обмежений доступ в університетські приміщення. Тому я вбачаю набагато зручнішим провести цю олімпіаду в грудні 2017 року, як це вже робили неодноразово. Але цього разу будуть деякі принципові зміни стосовно участі в цій олімпіаді.VІ міська олімпіада з математики
для учнів 4 – 6 класів запланована
на неділю 17 грудня 2017 року.

На сайті проголошена реєстрація охочих прийняти участь в олiмпiадi. Реєстрація триватиме до 14:00 вівторка 12 грудня 2017 року. Принципова відмінність від минулих років у тому, що для участі в олімпіаді батьки/вчителі мають переказати 50 гривень на рахунок благодійного фонду підтримки математичних олімпіад «Афіна».

Це робиться з таких міркувань. Зазвичай реєструється близько 600 – 700 потенційних учасників олімпіади. Для кожної дитини ми готуємо місце для участі, запрошуємо студентів допомагати в аудиторіях під час проведення заходу. Після того на саму олімпіаду прибувають десь 350 – 400 з раніше зареєстрованих. Тобто десь третина учасників не приходить на олімпіаду. А тому й кількість аудиторій, оргкомітету можна суттєво скоротити. Сподіваюся, що після внесення оргвнеску кількість «мертвих душ» суттєво зменшиться. Крім того часто батьки самі мають бажання дати певні кошти для закупівлі призів переможцям, на інші організаційні витрати, але зазвичай це важко організувати. В деякі роки цим займався батьківський комітет олімпіади, але простіше це все зробити централізовано. Зібрані кошти підуть на подарунки та дипломи призерам 1-го та 2-го етапів олімпіади. Ну й на завершення, для усіх тих родин, для яких цей внесок є надмірним, він буде повернутий в разі прибуття вашої дитини на олімпіаду. Звичайно, що про це слід нас попередити. Так само і навпаки, ті батьки, які гарно обізнані про наш олімпіадний рух, про основні наші змагання, при бажанні та можливості можуть переказати і більшу суму на підтримку інших наших заходів. Але наголошую, то лише за бажанням.

По завершенні реєстрації відбудеться розподіл по аудиторіях, який буде наведено на цьому сайті. Для тих, хто зареєструється на олімпіаду, буде одразу призначена аудиторія, і олімпіада розпочнеться строго за регламентом. Для тих, хто запізно дізнався про цей захід і не встиг зареєструватися, будуть призначені великі лекційні аудиторії, і олімпіада може розпочатися з певним запізненням або взагалі з великою затримкою, якщо таких учасників виявиться забагато, оскільки ми орієнтуємось на зареєстровану кількість учасників. Ну і про оргвнесок незареєстрованих учасників – залишиться на совісті батьків. Вони мають його переказати на рахунки по завершенні заходу. Реквізити БФ «Афіна»:

Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ
від такого то учасника (або його батьків)».

Кожна дитина повинна з собою мати: зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати дуже розбірливо (можна на принтері чи друкованими літерами) приблизно так:

1) Прізвище та ім’я;
2) Навчальний заклад;
3) Клас;
4) Номер телефону контактної особи (не обов’язково його вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язку з учасником).

Більше на цій сторінці бажано нічого не писати, якщо обкладинка кольорова, то підписати можна на першій сторінці в середині зошита. Чернетку ми перевіряти не будемо, а тому здавати її не слід. Умови діти нехай залишать собі на добру згадку. По завершенні реєстрації буде наведений порядок денний олімпіади.

Дані, які слід вказати при реєстрації

 1. Прізвище та ім’я;
 2. Клас;
 3. Навчальний заклад;
 4. ПІБ вчителя математики;
 5. Чи приймали участь в олімпіадах з математики раніше;
 6. Звідки ви дізналися про проведення цієї олімпіади;
 7. ПІБ відповідальної за дитину особи з контактним номером телефону (на сайті відображатись не буде).

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

6 коментарів до “VІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

 1. Валерія

  Вітаю!
  2 питання:
  1) після сплати внеску за участь в олімпіаді треба роздруковати квитанцію і дати дитині з собою? Чи як ви будете вести облік?
  2) в якій годині планується розпочати олімпіаду 17.12.17?

  Дякую.

 2. Оксана

  Вітаю! У формі реєстрації дитини забула дописати контактний телефон відповідальної людини. Як це можна дописати? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.