VІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

Олімпіада проводиться під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Цього навчального року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка прийнято І семестр завершиться наприкінці грудня 2017 року. У січні та лютому будуть канікули та дистанційна форма навчання, напевно буде обмежений доступ в університетські приміщення. Тому я вбачаю набагато зручнішим провести цю олімпіаду в грудні 2017 року, як це вже робили неодноразово. Але цього разу будуть деякі принципові зміни стосовно участі в цій олімпіаді.

VІ міська олімпіада з математики
для учнів 4 – 6 класів запланована
на неділю 17 грудня 2017 року.

На сайті проголошена реєстрація охочих прийняти участь в олiмпiадi. Реєстрація триватиме до 14:00 вівторка 12 грудня 2017 року. Принципова відмінність від минулих років у тому, що для участі в олімпіаді батьки/вчителі мають переказати 50 гривень на рахунок благодійного фонду підтримки математичних олімпіад «Афіна».

Це робиться з таких міркувань. Зазвичай реєструється близько 600 – 700 потенційних учасників олімпіади. Для кожної дитини ми готуємо місце для участі, запрошуємо студентів допомагати в аудиторіях під час проведення заходу. Після того на саму олімпіаду прибувають десь 350 – 400 з раніше зареєстрованих. Тобто десь третина учасників не приходить на олімпіаду. А тому й кількість аудиторій, оргкомітету можна суттєво скоротити. Сподіваюся, що після внесення оргвнеску кількість «мертвих душ» суттєво зменшиться. Крім того часто батьки самі мають бажання дати певні кошти для закупівлі призів переможцям, на інші організаційні витрати, але зазвичай це важко організувати. В деякі роки цим займався батьківський комітет олімпіади, але простіше це все зробити централізовано. Зібрані кошти підуть на подарунки та дипломи призерам 1-го та 2-го етапів олімпіади. Ну й на завершення, для усіх тих родин, для яких цей внесок є надмірним, він буде повернутий в разі прибуття вашої дитини на олімпіаду. Звичайно, що про це слід нас попередити. Так само і навпаки, ті батьки, які гарно обізнані про наш олімпіадний рух, про основні наші змагання, при бажанні та можливості можуть переказати і більшу суму на підтримку інших наших заходів. Але наголошую, то лише за бажанням.

По завершенні реєстрації відбудеться розподіл по аудиторіях, який буде наведено на цьому сайті. Для тих, хто зареєструється на олімпіаду, буде одразу призначена аудиторія, і олімпіада розпочнеться строго за регламентом. Для тих, хто запізно дізнався про цей захід і не встиг зареєструватися, будуть призначені великі лекційні аудиторії, і олімпіада може розпочатися з певним запізненням або взагалі з великою затримкою, якщо таких учасників виявиться забагато, оскільки ми орієнтуємось на зареєстровану кількість учасників. Ну і про оргвнесок незареєстрованих учасників – залишиться на совісті батьків. Вони мають його переказати на рахунки по завершенні заходу. Реквізити БФ «Афіна»:

Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219

У меті платежу ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ
від такого то учасника (або його батьків)».

Кожна дитина повинна з собою мати: зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати дуже розбірливо (можна на принтері чи друкованими літерами) приблизно так:

1) Прізвище та ім’я;
2) Навчальний заклад;
3) Клас;
4) Номер телефону контактної особи (не обов’язково його вказувати, але він може знадобитись при потребі зв’язку з учасником).

Більше на цій сторінці бажано нічого не писати, якщо обкладинка кольорова, то підписати можна на першій сторінці в середині зошита. Чернетку ми перевіряти не будемо, а тому здавати її не слід. Умови діти нехай залишать собі на добру згадку. По завершенні реєстрації буде наведений порядок денний олімпіади.

Дані, які слід вказати при реєстрації

 1. Прізвище та ім’я;
 2. Клас;
 3. Навчальний заклад;
 4. ПІБ вчителя математики;
 5. Чи приймали участь в олімпіадах з математики раніше;
 6. Звідки ви дізналися про проведення цієї олімпіади;
 7. ПІБ відповідальної за дитину особи з контактним номером телефону (на сайті відображатись не буде).

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

36 коментарів до “VІ міська олімпіада з математики для учнів 4 – 6 класів

 1. Валерія

  Вітаю!
  2 питання:
  1) після сплати внеску за участь в олімпіаді треба роздруковати квитанцію і дати дитині з собою? Чи як ви будете вести облік?
  2) в якій годині планується розпочати олімпіаду 17.12.17?

  Дякую.

 2. Оксана

  Вітаю! У формі реєстрації дитини забула дописати контактний телефон відповідальної людини. Як це можна дописати? Дякую

 3. Елена

  Здравствуйте где можно посмотреть задания предыдущих олимпиад за 5 класс

 4. Сергій

  Щодо 17 грудня.
  Якщо вірно я прочитав ( http://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/nakaz_donmc_1017.pdf ) на 17 грудня заплановано Провести міський етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 17 грудня 2017 року.
  Якщо там беруть участь 4-6 класи (районний етап 3-11 класи), то виходить, що хоч розірвися – або математика або українська мова.
  Може можливо перенести з 17 грудня на 16 грудня або на іншу дату, адже знавцям української мови потрібна математика, а математикам не помішає знати українську мову :).

  Слава Україні!

 5. Наталія

  У мене те саме запитання. Олімпіада з математики співпадає з мовним конкурсом їм. Яцика. Чи можливо сумістити ці 2 заходи. Дякую!

 6. Елена

  Добрий день нас тоже просьба перенести на другой день из-за конкурса по украинскому языку им.Яцыка

  1. Богдан Рубльов

   На жаль, внас просто фізично не вийде щось перенести. В університеті розпочинається сесія, яка проходить і по суботах так само. Тому єдиний можливий день, то неділя. 10 грудня в нас математиний бій Київського турніру, 24 грудня, то вже напередодні вихідного і багато хто з дітей вже не буде вчитися. Прийняти в себе не території більше 600 дітей я не знаю хто ще зголоситься

 7. Наталія

  Щодо Яцика – нас це теж засмутило. Якщо вже йде така накладка, то чи не можна спробувати піти хоча б на частковий компроміс – якщо не можна перенести дату проведення, то як щодо часу? Скажімо, запланувати математичну олімпіаду десь на 14.00-15.00?

 8. Ірина

  Добрий день. Зареєструвала сина на олімпіаду з математики, але при реєстрації ніде не було вказівок щодо оплати. Чи ми маємо просто сплатити, скориставшись реквізитами, і взяти квитанцію? Як можна перевірити на цей момент, чи вдалося мені зареєструвати дитину? ПІБ сина: Синишин Максим Ростиславович. Дякую заздалегідь

 9. Валерій

  Ми теж приєднуємося до прохання – якщо не можна перенести дату проведення, то провести математичну олімпіаду десь на 14.00-15.00?

 10. Тетяна

  також приєднуюсь до прохання провести олімпіаду у другій половині дня. Дякую за розуміння 🙂

  1. Богдан Рубльов

   Мені просто цікаво Ви усі так само наполегливо не пропонуєте конкурс з української мови перенести на другу половину дня? Це моє прохання до усіх, хто воліє брати участь в обох заходах

 11. Наталія

  Пане Богдане, просто дата проведення 3 туру Яцика оголошена була ще у вересні, і вони з року в рік проводять усе зранку. А оскільки Ви планували дату проведеня математичної олімпіади пізніше, логічно, що можна було б врахувати цей момент. Та буває різне, щось могло неумисне випастии з поля зору. Якщо дати наклалися випадково – то чи можна спробувати вирішити цю ситуаціюі? Зрештою, саме у цьому полягало звернення до організаторів – з великим сподіванням на розуміння. Ми усвідомлюємо, що це незручно і точно є вже утверджене простіше рішення. Але чи Ви соосбисто впевнені в тому, що насправді не можна нічого зробити?
  Люди, які просять Вас спробувати хоча б зараз якось уникнути накладки, – так, це одиниці порівняно із загальною кількістю учасників Вашого заходу. І Ви абсолютно точно можете проігнорувати це прохання без особливої шкоди для нього. Але принаймні оголосіть про своє рішення чесно. Щоб наступного року своїм дітям так само чесно батьки могли сказати: ти або любиш мову, або математику. Разом – ну ніяк! І так, все це відбуваєтьс в Україні (це якщо далі розвивати дошкульний сарказм, чого насправді зовсім не хочеться).

  Але приємно бачити, що принаймні не однієї дитини батьки пробують щось змінити. І ні, це не змова-зрада-боти і т.д. Це дуже легко перевірити :)))
  Насправді – щиро і з величезною повагою до всього, що Ви робите.
  Дуже чекаємо на остаточну відповідь 🙂

 12. Светлана

  Добрый вечер, не могу оплатить взнос, указывают, что не верный номер карты.

 13. Олена

  Добрий день!
  Не знайшли точної адреси проведення олімпіади. Дуже просимо написати час и адресу. Дякую!

 14. Наталия

  Добрый день! присоединяюсь к вопросу о времени и месте проведения олимпиады. спасибо.

 15. Наталья

  Укажите время и место проведения олимпиады,так как пр завершении регистрации никакой информации предоставлено не было.
  Спасибо!

 16. Юлія

  Доброго вечора!
  На даний час реєстрація вже завершилася і тому чекаємо інформацію щодо місця і часу проведення заходу.
  Дякую.

   1. Юлія

    Вибачте, але Ваша відповідь не зрозуміла «…може колись…».
    Інформація до п’ятниці буде на сайті?

 17. Завадский Глеб

  При попытке оплатить через приложение приват 24 пишет не корректный номер карты….

 18. Довопол Михайло

  Пане Бодан, як можна дізнатись час а місце прооведення олімпіади завтра (4 клас Довгопол Федір), бо в таблиці цих даних немає (оплатили).

 19. Тетяна

  Доброго вечора,не бачим Кадацьку Марію в списках… Реєструвались ще 27.11 і лалвтмли вже,допоможіть будь-ласка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.