Результати, умови та розв’язання математичного занзібару 4-6 класів

Умови та розв’язання (усі класи)

Результати 4 клас

Результати 5 клас

Занзібар 6 клас    (виправлений файл)

14 коментарів до “Результати, умови та розв’язання математичного занзібару 4-6 класів

 1. Вікторія

  В команди R2D2 було 2 задачі з + на момент закінчення олімпіади, по результатах, що викладені вище лише 1. Як так могло статися? Чи немає помилки?

  1. Олександр Єрмілов

   Випадково по 15-ій задачі зараховували один з неправильних варіантів, під час остаточної перевірки було помічено нашу помилку та виправлено результати усіх команд, хто здавав 15-у задачу.

   1. Vitaliy

    Не совсем понял ваш комментарий, “заметили ошибку – у всех исправили….”

    Как мне кажется, тут всё просто – если ответ команды 4683 или 4782 ( те, которые приведены в ПРАВИЛЬНЫХ решениях) – то задача должна считаться решенной и за неё должны быть получены балы.

    Т.е по идее надо сверить 15-ю задачу с листиками у тех, кто написал просит об апелляции (или может всех перепроверить…, раз с ней что-то не так) и исправить всё в таблице.

    Мне кажется это логичным…

 2. Vitaliy

  Огромное спасибо организаторам за олимпиаду! Всё очень круто.

  Но у нас не сходятся баллы с таблицей.
  Команда с капитаном Ивко Юрием. У нас была решена 15-я задача – ребус. Был один из вариантов который есть в опубликованных правильных решениях.
  В таблице стоит “-” – как будто не решено.

  Просим сверить с листиком, который сдали.
  Спасибо.

  1. Михайло

   Задача зараховується тільки в тому випадку коли наведено усі можливі відповіді.

 3. Світлана

  Дякую за цікаві задачі, за можливість дітям позмагатись у розв’язанні задач. Прошу перевірити відповідь до задачі №12 команди Аксіома. Задача відмічене як незарахована , але відповідь співпадає з запропонованою.
  Дякую

 4. Поліна

  Доброго дня! Дякуємо за цікаві задачі і за можливість приймати участь в Олімпіаді. Ми дуже раді, що наша команда Епсілон перемогла, Але просимо передивитися відповідь дванадцятої задачі. Ми подавали відповідь у квадратних метрах. Бо у школі ми зазвичай робимо саме так. Сотками ми майже не користуємось. Дякую за розуміння!

 5. Наталія

  Шановні організатори! Щиро дякуємо за чудове свято математичного Занзібару.
  Ми беремо участь вперше. Аналізували розв‘язки, і нам здається, що в задачі 9 для 5 класу відповідь має бути від 5 до 10.
  Перевірте нас, будь ласка.
  Очевидно, що відповідь 12 не підходить, оскільки за межами перетину всіх трьох множин в цьому випадку лежить лише (16-12) + (13-12) = 5 елементів. Отже загальна кількість учнів в цьому випадку 5+12=17, що не задовольняє умову задачі.
  Можливо я помиляюсь – давно такі задачі не розв‘язувала.
  Буду дуже вдячна за пояснення.

  Дякую наперед!

   1. Наталія

    Припустимо всі три мови вивчають 12 учнів. Якщо решта учнів (за межами перетину всіх трьох множин) вивчають по 2 мови, то тоді всіх учнів тим паче не 20, а 16. Перевірте, будь ласка. Тут і 11 не підходить (точно). А також (по-моєму) і 1-4.
    Перевірте, будь ласка.
    Дякую наперед!

 6. Поліна

  Доброго дня, шановні організатори! Ще раз дякую за проведену Олімпіаду! Але від усієї команди Епсілон просимо перевірити відповідь на 11 задачу. Ми подали правильну відповідь, але нам задачу зарахували, як неправильну:(((
  Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.