Тематичні олімпіади з теорії чисел та комбінаторики

Інформація для учасників,
що не встигли зареєструватися своєчасно

Обидві олімпіади відбудуться на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики в аудиторії 39 з 10.00 до 14.00. 

Я не думав, що пропозиція окремим призерам 4 етапу чи кандидатам на участь у 4-му Всеукраїнській олімпіаді прийти на олімпіаду, не дивлячись на те, що вони не встигли зареєструватися, перетвориться в такий фарс. Тому усі учасники, що висловили своє бажання взяти участь в заходах після 21:00 середи 27 жовтня 2017 року, мають сплатити оргвнесок у розмірі 200 гривень. Наводжу список цих «бажаючих»:

Волобуєв Данило (Лідер, 9 клас)
Петрусенко Влада (Новопечерська школа, 10 клас)
Філінюк Валерій (Лідер, 10 клас)
Шмонько Владислава (ліцей 208, 10 клас)
Дойничко Арсен (Лідер, 9 клас)
Стояновський Даниїл (Лідер, 10 клас)
Черемшинський Сергій (Лідер, невідомий клас)
Те ж саме стосується усіх нових бажаючих

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

31 коментар до “Тематичні олімпіади з теорії чисел та комбінаторики

 1. Михайло

  До чого це хамське висловлювання? У нас черги стоять з дітей, що бажають займатися серйозною математикою? Дійсно?
  До чого ці лапки? Ви вважаєте що дитина, яка хоче свій вихідний присвятити математиці, але не встигла з якихось причин вчасно зареєструватись – вона якійсь злочинець?
  Чому замість того, щоб радіти новим учасникам, висловлюється погано приховане роздратування?

   1. Наталья

    Пан Богдан. Пожалуйста объясните в чем Вы увидели хамство при регистрации детей посредством комментария, которое Вы сами же и предложили?

 2. Nv

  Анкета для реєстрації закрита. Можливо тому не всі змогли написати повну інформацію.

 3. Григорій

  Якось некрасиво виходить, Богдане Владиславовичу, олімпіада позиціонує себе як безкоштовна, аж потім раптом після того як всі “бажаючі” зареєструвалися, виходить, що вона коштує 200 гривень. При всій пошані до вас, це вже зовсім недопустимо, хоча б попереджати треба. За такі гроші така олімпіада нікому не треба.
  СЛАВА УКРАЇНІ

  1. Богдан Рубльов

   Олімпіада “позиціонує” себе як безкоштовна для усіх своєчасно зареєстрованих. Якщо комусь ця олімпіада не треба, то до чого тут я, не приймайте участь от і все

 4. Карина

  Доброго дня, чи можна ще зареєструватись на олімпіаду з комбінаторики? Лише сьогодні дізналась…
  Нечипорук Карина, 10 клас

 5. serge

  Надо было просто сказать, что по уставу олимпиады, все кто не успел – опоздал и все, нет никаких недовольных, все счастливо сидят дома

 6. Юлія

  Проблема навіть не в двохсот гривнях, хоча для багатьох сімей це, без всяких сумнівів, буде складно сплатити. Це факт.

  Більш прикро спостерігати ось це відношення, ці формулювання, ці “бажаючі” в лапках..

  В цілому, якщо я правильно все розумію, дітям вказали, що їм не місце .. в колашному ряду. Відмінний педагогічний хід, я вважаю, так тримати!

  У світі шахів є турніри для майстрів спорту, є відкриті турніри для всіх бажаючих, а є ті, внесок за участь в яких розраховується від рівня гравця і його рейтингу. В цьому немає нічого дивного. Хтось приходить вигравати, інші набиратися досвіду, щоб потім, років через n, самим претендувати на перемогу.

  Але ніде правила не змінюють на ходу, ніде дітей, які прийшли натурніри не називають “бажаючими”, їм раді, і це і є головний соціальний внесок дитячого спорту, який забирає дітей “з вулиць”. Наївно вважала, що matholymp.com.ua теж про це. Шкода, помилилася.

   1. Юлия

    Повністю згодна з коментарем вище. Змінювати правила після того, як вони були оголошені, а тим більше вводити оргвнесок для окремих учасників – це дикість, як на мене. Крім того, у попередньому пості, де ви пропонуєте можливість додаткової реєстрації, немає жодного слова про 4 етап, а тут раптом виявляється, що тільки деяким учням можна було записуватись.

    P. S. Цікаво було б дізнатись, хто вважається “коментатором з вулиці”, чи належу я до таких, а також яким чином ви визначаєте відсоток того, що людина розуміє, і скільки на вашу думку розумію я.

    1. Богдан Рубльов

     Вище забагато коментарів, тому з ким\чим Ви згідні не зрозуміло.
     На питання скільки Ви знаєте дайте відповідь чи розумієте Ви вираз: “Обіцяти, не означає одружитись”.

   2. JK

    Ох, пане Рубльов, ми лише читаємо те, що і як ви пишете. Невже вам це не очевидно?

 7. Лена

  Юля все шахматные турниры детские проводятся за деньги (причем сумма для всех одинаковая). Вы как никто другой об этом знаете. Кто хотел поучаствовать в олимпиаде тот зарегистрировался. Регистрация была открыта не один день.

 8. JK

  Ну, как вам сказать (можно отвечу я?).. есть достаточное количество турниров, стоимость участия в которых не одна для всех участников. К примеру, “Киевская весна-опен”.

 9. JK

  Более того, есть турниры, в которых стоимость участия зависит от времени регистрации. Например, успел до 11.11.1111 11-11 зарегистрироваться, будешь платить 100 грн, не успел – 200 (к примеру). Но еще раз подчеркиваю, важнее тут корректное отношение к детям.

 10. Лена

  Конечно можете ответить. Кто еще бесплатно проводит что-то для детей? После этого можем обсудить стоимость шахматных турниров для детей в Киеве.

  1. JK

   Очень сложно отвечать на такой “широкий” вопрос. “Кто еще бесплатно проводит что-то для детей?” – в шахматах? в математике? в танцах? в вышивании крестиком? Хотя ответ у меня есть – существуют бесплатные турниры в разных видах спорта, и каждый из них проводится энтузиастами своего дела, как и в случае Богдана Рублева.
   Но есть у меня и дополнение к ответу. Если бы изначальный пост звучал “Призеры 4 этапа приглашаются на соревнование … . Для всех остальных сумма взноса – ХХХ грн, для тех, кто не успел пройти регистрацию, но очень хочет – ХХХ*2. Добро пожаловать всем, кто любит математику!”. Ни одного вопроса лично у меня бы не возникло. В стартовом сообщении не было ни слова о призерах 4 этапа, поэтому я не понимаю, как мой ребенок мог понять, что ему тут не место?

   1. Богдан Рубльов

    Чи бачили оце повідомлення?
    http://matholymp.com.ua/2017/06/26/pro-noviy-sayt-ta-tematichni-olimpiadi/
    На справді, якби комусь було тут не місце, то це було б так само написане. Але якщо б на ці олімпіади зареєструвалися чоловік 200 учнів 1-3 класів, бо нічого ж проти не написане, то це виглядало б принаймні трохи дивним…

    1. JK

     Мені здається, що якщо на цю олімпіаду реєструватимуться 200 учнів 1-3 класу, це буде велика ваша перемога, та й української математики в цілому.
     Відверто кажучи, мені, як і багатьом відвідувачам сайту, дуже складно тримати в голові всю інформацію, яка з’являється тут. Я фізично не можу цього зробити.
     Якщо ви зможете дублювати її в первісному повідомленні (або вставляти посилання), це допоможе уникнути непорозумінь.

     1. Богдан Рубльов

      Якщо для олімпіад, що орієнтовані на кандидатів на участь у 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади, запишуться 200 учнів 1-3 класів, а може батьки для поглиблення цієї моєї “перемоги” почнуть туди реєструвати і немовлят, то значить я щось не так роблю, погано пояснюю та популяризую різні наші заходи. Незабаром в нас відбудеться відбір на ММО, минулого року туди записалися близько 80 учасників, серед яких 20-30 показали майже нульовий результат. Я в такому не бачу нічого корисного – це певним чином “спам”. Кожна дитина має брати участь в усіх заходах, в яких має бажання, і де він може позмагатися з рівними собі.

     2. JK

      До речі, дуже цікаво! Коли моя дитина займалася різними видами спорту, тренери навпаки радили час від часу брати участь у складних турнірах, де не було навіть шансів на призове місце. Так і відбувалося зростання рівня спортсмена.
      Я не математик, і ще жодного разу не наполягала на участі дитини у будь-якій олімпіаді або змаганні, у нашій сім’ї це так не працює.
      Але мені здається, що якщо дитина сама каже, що любить комбінаторику або теорію чисел (що саме так в його випадку), йому необхідно пробувати себе, навіть якщо він вирішить не всі завдання. Це просто цікава для нього тема. Так, він поки не призер всеукру, але і завдань таких я не ставлю, важливіше для мене його бажання розвиватися.
      Якщо з 20-30 дітей, які витратили тиждень життя на відборі в минулому році, 15 поїдуть в літню школу, 5 відкриють збірник задач ММО і почнуть готуватися, то частина з них покаже в цьому році кращий результат, а ще через рік-два пройдуть відбір. Мій син рік тому казав, що він не любить геометрію, а зараз цілком стерпно виступив на геометричній олімпіаді.
      Добре і дуже цікаво працювати з готовими геніями, але багато цілком здібних дітей також варті уваги, не думаю, що вони “спам”.

     3. Богдан Рубльов

      https://www.youtube.com/watch?v=TAhLdCA5zeA
      Я Вам про колеса, а Ви мені про насоси…
      Напевно Ви одна вважаєте, що ми мало приділяємо уваги здібним дітям. Ви взагалі розумієте, що в олімпіаді ІІ етапу приймає участь близько 6000 дітей, ІІІ етапу — біля 1000, IV етапу — біля 200, на відборі на Міжнародну до 15. За Вашою логікою усі 6000 дітей учасників ІІ етапу, оскільки вони полюбляють математику, мають брати участь у відборі на міжнародну олімпіаду – типовий “рівний доступ до освіти”.

 11. Лена

  Изначально разговор шел об открытых шахматных турнирах. Они все проводятся на платной основе. Вышивание крестиком (если вы посещаете можете меня просветить по стоимости). В тексте я не увидела, что бы было написано, что какие-то дети нежелательные на турнире.

 12. JK

  “Киевская весна-опен” – это и есть открытый турнир, опен же 🙂
  Вышивание крестиком – пару недель назад приходило мне приглашение на подобное мероприятие, но не в Киеве ( в Одессе).
  “какие-то дети нежелательные на турнире” – да, имхо, стартпост об этом.

 13. Лена

  “Киевская весна-опен” – это и есть открытый турнир, опен же (это всеукраинский фестиваль).
  Да и вы правильно написали это всего лишь ваше мнение

  1. JK

   Эмм, всеукраинский фестиваль нельзя назвать турниром? А что такое турнир?:)
   Да, это всего лишь мое мнение, сущий пустяк:) Не обращайте внимания:)

   1. Лена

    Эти слова имеют разное значение 🙂
    У каждого человека есть свое мнение . Главное , что бы оно не мешало слышать других людей 🙂
    Удачи вашему ребенку в дальнейших олимпиадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.