Відбір школярів на Міжнародні математичні олімпіади 

22 жовтня (неділя) – 28 жовтня (субота)
Інститут післядипломної освіти
КНУ ім. Тараса Шевченка
вул.. Васильківська, 36

Загальні міркування

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади буде проходити у двох вікових групах – у старшу групу «ММО» та молодшу групу «Junior». Заплановано провести 4 тури – у кожному з яких будуть учасникам запропоновані по 4 задачі на 4,5 години.

Завдання перших двох турів будуть однаковими для усіх учасників відбору – незалежно від класу навчання. По завершенні цих двох турів за показаними результатами для участі в 3–4 турах журі проведе розподіл усіх учасників по двох групах, де завдання будуть різними.

Група «ММО» буде орієнтована на підготовку майбутньої команди України до виступу на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді (ІМО), яка відбудеться в місті Клуж (Румунія) у липні 2018 року. У цю групу будуть відібрані не більше 12 учнів. З ними будемо проводити протягом року короткочасні збори (6–8 днів) із запрошенням українських та іноземних лекторів на базі ІПО КНУ або/та УФМЛ ім. Тараса Шевченка. Збори заплановані на листопад, січень, березень, травень та червень.

Група «Junior» буде сформована не більше ніж з 15 учнів 8–10 класів. Для цієї групи так само будуть проведені декілька короткочасні збори (6–8 днів) із запрошенням українських та іноземних лекторів на базі ІПО КНУ або/та УФМЛ ім. Тараса Шевченка. Збори заплановані на листопад, березень та травень.

За новим регламентом Romanian Master of Mathematics безкоштовно в заході можуть взяти участь лише 4 учасники та 2 керівники від кожної країни. Участь усіх додаткових учасників та керівників коштуватиме 400 євро з людини. Тому лише 4 учасники, що покажуть найкращі результати на цьогорічному відборі на ММО, будуть представляти Україну на RMM у 2018 році. До них можуть долучитися учасники групи ММО, які спроможні сплатити за себе зазначений оргвнесок та дорогу до Бухаресту.

Якщо в групі ММО виявиться дівчат менше 4-х, то ця група може бути штучно збільшена за рахунок додавання до неї дівчат до загальної кількості 4. Вони будуть готуватися з групою ММО, щоб гідно презентувати Україну на черговому EGMO, що пройде в квітні 2018 року в Флоренції (Італія).

Крім того, якщо за термінами проведення нашій команді вдасться взяти участь у Білоруський республіканській олімпіаді (як це відбулося минулого року), то її склад також буде сформований з урахуванням відбору на ММО, але зорієнтований він буде більше на групу Junior.

 

Порядок денний відбору

22 жовтня (неділя)

14.00—18.00Прибуття учасників відбору
14.30Обід (для усіх учасників та членів журі відбору)
15.00—18.00Вільний час
18.30Вечеря (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)

23 жовтня (понеділок)

 

9.00Сніданок (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
9.45—10.00Організаційна нарада з учасниками відбору
10.00—14.301-й тур відбору
14.40Обід (для усіх учасників та членів журі відбору)
15.20—19.00Вільний час
19.00Вечеря (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)

24 жовтня (вівторок), 26 жовтня (четвер), 27 жовтня (п’ятниця)

 

9.00Сніданок (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
10.00—14.30Тур відбору
14.40Обід (для усіх учасників та членів журі відбору)
15.20—19.00Вільний час
19.00Вечеря (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)

25 жовтня (середа)

9.00Сніданок (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
10.00—12.00Апеляція 1–2 турів відбору
12.00—14.30Вільний час
14.40Обід (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
15.01—18.59Вільний час
19.00Вечеря (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)

28 жовтня (субота)

9.00Сніданок (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
10.00—12.00Апеляція 3–4 турів відбору
12.00—14.00Підведення підсумків відбору
14.40Обід (для учасників та членів журі, хто проживатиме протягом відбору в ІПО)
15.30—18.00Роз’їзд по домівках

 

Умови проведення відбору

До відбору запрошуються усі призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад з математики будь-яких років. Відбір проводитиметься на засадах самофінансування, тому кожний учасник має сплатити за своє перебування на відборі. Для тих, хто проживатиме та харчуватиметься в ІПО КНУ сума складає 2000 гривень, для учасників з Києва – 500 гривень.

Якщо у відборі бажає взяти участь учасник, який не є призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, але він вважає себе здатним поборотися за місце в одній з груп, то він має сплатити – для проживаючих в ІПО 4000 гривень, а для киян – 2500 гривень. Якщо такий учасник потрапить в одну із зазначених груп, то його додатковий внесок у розмірі 2000 гривень буде йому повернутий.

Щоб позбутися минулорічних «мертвих душ», тобто тих, хто зареєструвався, але вирішив не їхати, ми будемо вважати заявку остаточною, якщо буде здійснена відповідна передоплата на рахунок Благодійного фонду «Афіна». Деталі будуть наведені згодом ближче до часу відбору.

Також дуже важливим є наявність вихователів для учасників не з Києва. З досвіду минулих років один з вихователів має бути з Харкова, який буде перейматися виключно харківськими учнями. А другий – має перейматися усіма іншими учасниками відбору.

В разі виникнення проблем щодо участі у відборі, або інші питання, прошу звертатися до оргкомітету відбору.

 

Реєстрація на відбір

В цій реєстрації, яка згодом з’явиться на сайті, повинна бути наведена контактна особа (вчитель, керівник гуртка, батьки, інші родичі тощо) для кожного учасника, яка відповідатиме за подорож дитини від домівки до Києва та у зворотному напрямі. В Києві відповідати за учасників відбору під час їх перебування на заході мають вихователі – з моменту їх прибуття на відбір в УФМЛ 22 жовтня та до моменту завершення відбору 28 жовтня 2017 року. При собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у відборі.

1. ПІБ
2. Область/місто проживання
3. Навчальний заклад
4. Клас навчання
5. Найкращий результат в математичних олімпіадах
6. Контактний телефон або інший діючий контакт
7. Контактна особа, яка відповідатиме за учасника
8. Телефон контактної особи (на сайті відображатись не буде)

Реєстрація триватиме до 14.00 неділі 15 жовтня 2017 року

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.