Додаткова інформація про Літню математичну школу УФМЛ

15 серпня (вівторок) – 28 серпня (понеділок) 2017 року

Інформація для лекторів літньої школи УФМЛ

Як показує досвід звернень до журі при проведенні олімпіад та турнірів, якщо цю інформацію не розмістити першою, то вони це не читають… Отож пишу з самої гори, щоб не було ні в кого з потенційних лекторів ЛШ підстав сказати, «Я не бачив цього…», «А де це там написане…», тощо.

Нарада відбудеться в середу, 7 червня о 14:00 в аудиторії 221. Прошу усіх прибути на цю нараду, або мати там свого представника. Там ми проведемо розподіл лекторів по паралелях, призначимо старших, розробимо план роботи. Це дасть змогу добре підготуватися майбутнім лекторам, щоб уникнути певних недоліків при проведенні ЛШ минулих років.

Нюанси реєстрації для учасників та їхніх батьків

В літню математичну школу УФМЛ (ЛШ) подали заявки щодо участі біля 200 дітей, з яких біля 110 не з Києва тобто потребують гуртожитку. Але тут ми враховували Бровари як Київ, і навпаки, можливо хтось з не киян бажає жити у родичів в Києві і тому не потребує на поселення у гуртожитку. Протягом цього тижня ми виставимо усіх, хто допущений до участі в ЛШ. Ви маєте належним чином сплатити передоплату, а також донести до нас інформацію про ваші потреби чи навпаки не потреби у гуртожитку УФМЛ. Щоб зробити це більш спокійно, ми просимо відгукнутися тих, для кого все не очевидне. Тобто, кияни та близькі районні центри ми автоматично зараховуємо до тих, хто не потребує гуртожитку. Для усіх з інших місць – таких, що потребують. Якщо у вас в такій відповідності є суперечність, то повідомте про це обов’язково.

Очікуйте списки потенційних учасників ЛШ дуже скоро, як тільки ми узгодимо кількісні характеристики з керівництвом УФМЛ.

Інформація для вихователів

Поки що в нас такий список потенційних вихователів:

ПІБ вихователяМістоКласи
1.     Биньковская Алла МихайловнаКривий Ріг6, 7, 10-11
2.     Ганзера Ганна ОлександрівнаСлавянськ8, 10-11
3.     Гущина Марина ВалентинівнаКривий Ріг7
4.     Долга Ольга ДмитрівнаКраматорськ9
5.     Івко ВіталійКиїв6
6.     Краснопольська Свiтлана ПавлiвнаЗапоріжжя9
7.     Лєвіна Юлія ІгорівнаЗапоріжжя7, 8, 9
8.     Лозіна Юлія В’ячеславівнаБровари8
9.     Милостян Юлія ГригорівнаБровари8
10.           Назаренко Тетяна МиколаївнаЗапоріжжя6
11.           Олена АнатоліївнаКиїв9
12.           Петренко-Літвінова Наталія ВолодимирівнаКиїв6
13.           Посохова Ирина ВiкторiвнаКиїв5
14.           Тимчук КатеринаКиїв6
15.           Ховрак Світлана МиколаївнаКременчук6, 8
16.           Яцун Тетяна МунхонівнаПолтава10-11

Тут є декілька нюансів. Радує те, що кількість вихователів поки що цілком достатня для нормального функціонування ЛШ, так само радує, що принаймні половина з цього списку будуть брати участь в роботі ЛШ не вперше.

Стосовно інших кандидатур треба зробити певне уточнення. Основна робота вихователя відбувається тоді, коли є короткі чи довгі паузи між заняттями – зранку до сніданку, в обід, ввечері по завершенні занять. Так само і уночі, тобто робота вихователя практично є цілодобовою, тобто вони мають так само жити у гуртожитку. Як бачимо в нашому списку є декілька вихователів з Києва та Броварів. Вони повинні підтвердити свою згоду жити на рівних засадах у гуртожитку разом з усіма іншими вихователями або зняти свої кандидатури. Бажано це зробити досить оперативно. Минулого року у нас був рівно один вихователь з Києва (він є і зараз в списку), який саме так і вчинив – тобто весь термін провів в УФМЛ з дітьми.

Так само тут вказані по яких класах потенційні вихователі мають учнів. Як і минулого року можливі певні нюанси в тому, що не усі зможуть працювати саме в тій групі, де ваші учні. Тому прошу бути готовим до таких незручностей.

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій Валерійович
Рубльов Богдан Владиславович

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.