Про Всеукраїнські літні математичні школи

Цього року в нас знову пройдуть дві літні математичні школи, одна з яких орієнтована на призерів IV етапу Всеукраїнської олімпіади, а інша – для усіх охочих. Інформацію про літню школу для призерів очікуйте найближчим часом у нас на сайті. Вже зараз можна сказати, що вона пройде в живописному таборі під Києвом, буде безкоштовною для учасників, термін її – з 23 липня по 5 серпня 2017 року. Але кількість місць для учасників обмежена 40, тому по завершенні реєстрації буде прийняте рішення кого саме запросити до школи, якщо заявок буде більше 40. Детальніше

Літня школа на базі УФМЛ
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
15 серпня (вівторок) – 28 серпня (понеділок) 2017 року
Організаційні моменти літньої школи (ЛМШ)

Як завжди ЛМШ буде проведена для учнів, що в 2017-18 навчальному році будуть навчатися в 5—11 класах. Для того, щоб попасти до нас в літню школу ви маєте на сайті matholymp.com.ua заповнити відповідну заявку. Кожна заявка буде опрацьована і прийнята відповідна ухвала.

Кількість груп по кожній паралелі буде залежати від кількості поданих заявок, від кількості місць, що будуть надані керівництвом УФМЛ в гуртожитку. Тоді ми зможемо оцінити кількість киян та не киян серед учасників ЛМШ. Відповідно до цього будуть сформовані групи по 15 – 25 учнів. В паралелях старших класів можливо поєднання учнів з різних класів.

Вартість участі в літній школі складатиме:

для учнів не з Києва 3000 гривень за весь термін, що включатиме проживання, триразове харчування в УФМЛ, проведення занять та дозвілля;

для учнів з Києва 2000 гривень за весь термін, що включатиме сніданки та обіди в УФМЛ, проведення занять та дозвілля.

Так само надважливим моментом є допомога батьків та вчителів при проведенні літньої школи. Якщо з певної школи не з Києва будуть подані заявки від 10 та більше дітей, від цієї школи має бути (обов’язково!!!) по 1 вихователю на кожні 10 ухвалених заявок. В разі відсутності таких претендентів на роль вихователів кількість ухвалених заявок від певних навчальних закладів може бути переглянутою. Якщо кількість вихователів стане більшою за бажану кількість ми набагато легше знайдемо вихід з такої ситуації, ніж в разі меншої за потрібну кількості вихователів для нормальної роботи кожної групи.

Основні терміни літньої школи

5—31 травня 2017 року – подання заявки, щодо участі в літній школі. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті.

1—9 червня 2017 року – оргкомітет літньої школи наведе списки тих, хто допущений до участі в літній школі і опублікує їх на сайті.

10—25 червня 2017 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в літній школі, мають переказати частину суми своєї участі в літній школі на рахунки благодійного фонду «Афіна». Для усіх – киян та не киян ця сума складає 1000 гривень.

26—30 червня 2017 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи і буде спокійно готуватися до її проведення.

Реквізити фонду «Афіна»
(будьте уважними, вони змінилися у порівнянні з минулим роком):
Благодійна організація
«Благодійний Фонд «Афіна»
04071, вул. Ярославська, 4б
Рахунок № 26006052622723
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 320649
код ЄДРПОУ 36138219
У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати
«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ».

Минулого року наш фонд отримав біля 5 платіжок без такого допису і нам було багато клопоту повернути кошти відправникам. Навіть парочку з них взагалі потрапили невідомо куди. Тому цього року ми просимо бути уважнішими, ми не будемо перейматися поверненням таких платіжок. Вам доведеться сплатити по новій з правильним дописом і вже самім перейматися поверненням старого внеску.

Таким чином наприкінці червня ми будемо більш-менш точно знати кількість учасників літньої школи. Учасники, що зареєструвалися, внесли передоплату, але не приїхали у ЛМШ, або залишать внесок на наших рахунках, або будуть самі перейматися його поверненням.

Програма роботи літньої школи

У перший день до обіду заплановане відкриття літньої школи та вступна олімпіада. Після обіду повноцінне заняття.

Усі інші дні – до обіду 3,5—4 години занять, після обіду – заняття (1—2 години), виконання домашніх задач, культурна програма.

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій Валерійович

Рубльов Богдан Владиславович

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

1 коментар до “Про Всеукраїнські літні математичні школи

  1. Аіда Рудавська

    Добрий день! Чи є можливість ще зареєструвати дитину? Якщо так, підскажіть як це зробити? Дуже б хотіли прийняти участь!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.