Виступ команди України на відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

З 27 по 31 березня команда учнів України вперше взяла участь у відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики.  На олімпіаді змагалися вісім команд найкращих учнів кожної області Білорусі, наша команда та команда Москви – загалом понад 160 учнів.

Склад команди:

 • Масалітін Олексій (8 клас, Харківський фізико-математичний ліцей №27)
 • Юдін Федір (8 клас, фізико-математичний ліцей №208 м. Києва)
 • Нечипорук Карина (9 клас, фізико-математичний ліцей №208 м. Києва)
 • Слободянюк Денис (9 клас, Харківський фізико-математичний ліцей №27)
 • Картишев Єгор (10 клас, Харківський фізико-математичний ліцей №27)
 • Іванчик Георгій (10 клас, Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер»)

Керівниками та супроводжуючими команди були Рубльов Богдан, Яковлев Іван та Кучеренко Анастасія, Київський національний університет ім. Т. Шевченка.wrYPV5HlH3M Виступ команди України на відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

 

 

Учні нашої команди змагались у паралелях 8, 9 та 10 класів і показали найвищі результати: всі отримали  перші дипломи!

Дуже шкода, щоправда, що Україна брала участь поза конкурсом, бо переможцям білоруська громада надала дуже коштовні призи, чому можуть позаздрити переможці всеукраїнських олімпіад. Наприклад, за перше місце учасники отримали ноутбук, за друге – смартфон, а за третє – планшет.

Олімпіада проводилась у форматі схожому до формату Всеукраїнської олімпіади: два тури, в кожному з яких були представлені чотири задачі. Щоправда, деякою відмінністю було те, що на них виділялось по п’ять годин (чотири з половиною у восьмому класі), та  бали по задачам були різними – чим важчою була задача, тим більшу кількість балів вона коштувала. Також особливістю Всебілоруської олімпіади є те, що результати невідомі аж до дня перегляду робіт, коли оголошують критерії та дають можливість подивитись роботу, побачити оцінки по задачам і обговорити чи все правильно враховано. А своє положення в загальному рейтингу учні могли дізнатись лише в кінці цього дня.

uXWBuRadA6w Виступ команди України на відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

 

Цього року змагання проводилось у одному з найстаріших білоруських міст – Ліді. Тому культурна програма була дуже насиченою і добре організованою. Після першого туру команди ознайомили з промисловим аспектом міста – провели екскурсію на місцеву склофабрику, де виготовляють відомий білоруський кришталь. Другого дня учні мали змогу побачити старовинний Лідський замок XIVстоліття, історичний та художній музеї. Останнього дня ми відвідали надзвичайний за масштабами спортивний комплекс і побували на показових іграх збірних з хокею та футболу.

20170329_162427 Виступ команди України на відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики Також варто зауважити, що скоро на нашому сайті будуть опубліковані умови та розв’язки задач олімпіади, тому всі бажаючі зможуть переглянути їх і спробувати свої сили.

5 коментарів до “Виступ команди України на відкритій Білоруській Республіканській олімпіаді з математики

 1. Петро

  Якщо ми їздимо на Всебілоруську олімпіаду, то чому білоруси не приїзджають к нам на Всеукраїнську?

  1. Евгения

   Кто будет финансировать проживание и сопутствующие расходы на приглашенные команды , если в прошлом году государство отказалось финансировать команды 8-го и 9-го классов своей страны.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.