Підсумки LXXІI Київської міської  олімпіади юних математиків

Уточнення результатів

Ми виправили припущену нами неточність при внесенні результатів апеляції в остаточні протоколи, тому відбулися певні уточнення розподілу місць в 9 класі.

Відбір команди Києва на IV етап

За існуючими правилами проведення відбору на них запрошуються учасники міської олімпіади, що посіли 1 – 2 місця у 8 – 11 класах, та 1 місця у 7 класі. Тури відбору заплановані на неділі 12, 19 та 26 лютого. Вони будуть проходити форматі IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Розпочинатимуться о 10:00 на факультеті кібернетики. Для розв’язань будуть в усіх паралелях запропоновані 4 задачі на 4 години (але задачі в різних паралелях можуть бути і різними).

Місце в команді Києва вже забронювали собі:

Руденко Анастасія (9 клас, Інтернет-олімпіада),

Бондаренко Михайло (10 клас, Інтернет-олімпіада),

Нечипорук Карина (9 клас, 1 місце на IV етапі минулого року),

Іванчик Георгій (10 клас, 1 місце на IV етапі минулого року),

Тригуб Антон (11 клас, 1 місце на IV етапі минулого року),

Ніколаєв Арсеній (10 клас, учасник відбору на ІМО),

Решетніков Всеволод (11 клас, учасник відбору на ІМО).

Усього за таких умов команда Києва складатиметься з 15 осіб, до 7 зазначених вище додадуться обов’язково 2 учні з 8 класу та 1 учень з 9 класу. Інші 5 місць будуть розіграні за кращим результатом незалежно від паралелі навчання. До підсумкового результату входять сума 3-х кращих результатів з 4-х (ІІ тур міської олімпіади та 3 тури відбору). Більш детально з правилами проведення відбору можна почитати тут на сайті в розділі правила проведення змагань (якщо вони випадково не зникли з сайту, як емблема та деякі інші цікаві та корисні речі).

Загальні враження від міської олімпіади

Це була наймасовіша олімпіада серед школярів в Україні, думаю, що вона була організована та проведена на належному рівні за усіма показниками (зручність для учасників, якість завдань, оперативність, прозорість тощо). На недоліки, без яких взагалі неможливо провести жодний захід (принаймні однаково сподобатися все не могло суто з різної ментальності учасників), нам так само вказували.

Про учасників, що потрапили на олімпіаду за особистою реєстрацією. Серед усіх зареєстрованих призерами стали 18 учнів 7 класу, 10 – 8-го, 17 – 9 класі і по 7 учнів з 10 та 11 класів. Ці показники свідчать про те, що це є правильний підхід до формування складу учасників ІІІ етапу олімпіади.

Хотілося б більшої відповідальності в роботі журі. Щоб вчителі (та деякі студенти) не приходили не лише на перевірку 1 туру олімпіади, а брали активну участь в усіх інших етапах олімпіади – 2-й тур, апеляції, обговорення, тощо. Ну й щоб ті, хто не має бажання/можливості працювати в журі, попереджали про це заздалегідь, щоб ми встигли їх своєчасно замінити тими, хто має і бажання, і можливість.

Звернення до зацікавлених та небайдужих

Ми знову звертаємось до спільноти, з проханням допомоги – фінансової, тобто допоможіть знайти небайдужих меценатів та фірми, які розуміють про важливість розвитку математичної освіти в Україні.

Так само нам потрібна інформаційна допомога. Ми будемо проводити оновлення нашого сайту, а тут бажана допомога технічна – хто знається на цій справі, та ідейна – хто бачить, як саме має виглядати наш оновлений сайт. Ми відкриті до ваших пропозицій та побажань.

Дякую усім учасникам олімпіади, вчителям, батькам, журі, вітаю переможців, а тим, хто цього року не досяг бажаного – успіхів наступного року (або вже в студентському житті!)

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

4 коментарі до “Підсумки LXXІI Київської міської  олімпіади юних математиків

  1. Ігор

    “Більш детально з правилами проведення відбору можна почитати тут на сайті в розділі правила проведення змагань (якщо вони випадково не зникли з сайту, як емблема та деякі інші цікаві та корисні речі).”

    Я не знайшов правил відбору в розділі “Правила змагань”. А можна все ж таки посилання додати?

  2. Максим

    Допоможіть!!! Довести, що 4c^3 +a^2b +a^2c + 4ab^2 + 4ac^2 +bc^2 − 4ab − 2ac − 4c^2 +a+c− 2abc невід’ємний, якщо a,b,c невід’ємні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.