Київська міська олімпіада з математики

Розподіл аудиторій

Наводимо довгоочікуваний розподіл по аудиторіях для школярів:

Завантажити розподiл по аудиторiях.

Нагадуємо, що вже третій рік поспіль жодна людина, що не потрапила в список, не буде допущеною до участі в змаганні.

Перший тур LXХІІ Київської міської олімпіади
буде проведений у неділю 15 січня 2017 року:

для учнів 9–11 класів у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б), початок олімпіади о 10:00;

для учнів 7–8 класів у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцігська, 11а); початок олімпіади для 8 класу о 10:00, для 7 класу – об 11:00.

Журі олімпіади

Наводимо наказ про журі міської олімпіади, а також уточнений розподіл журі по класах. Для старших по 9–11 класах та їхніх заступників треба прибути у Гуманітарний інститут Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б) не пізніше 9:30 в аудиторію 320.

Усі інші члени журі прибувають у Гуманітарний інститут Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б) не пізніше 15:00 в аудиторію 503. Нарада розпочнеться о 15:30, а до того можна провести реєстрацію членів журі, певне уточнення розподілу по класах, якщо в тому є потреба, та ознайомитись з умовами і розв’язаннями задач для підготовки до перевірки робіт. Нагадую, що саме на цьому засіданні будуть обговорені усі основні принципи проведення міської олімпіади та відборів на IV етап в місті Києві.

Наступні етапи олімпіади

Апеляція 1 туру олімпіади відбудеться в середу 18 січня 2017 року о 15:00 у Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенні апеляції відбудеться засідання журі, на якому будуть визначні переможці першого туру і відповідний склад учасників другого туру.

Другий тур LXХІІ Київської міської олімпіади буде проведений у суботу 21 січня 2017 року у Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). Початок олімпіади для усіх класів о 10:00. У другому турі беруть участь лише переможці першого туру, які будуть визначені 18 січня на засіданні журі по завершенні апеляції 1 туру.

Апеляція 2 туру олімпіади відбудеться в середу 25 січня 2017 року о 15:00 у Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенні журі підіб’є остаточні підсумки міської олімпіади, а також обговорить питання відбору команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

15 коментарів до “Київська міська олімпіада з математики

  1. yana

   в кожному файлі таблиць є аркуші.
   дивись лівий нижній кут файлу та обирай свій клас

 1. Юрій

  Де можна знайти розв’язання 3 етапу всеукраънськоъ олімпіади з математики 2017 рокк

 2. Учасник олімпіади

  Я думаю, що як і в попередніх роках результати і розвязки зявлятся на цьому сайті сьогодні близько 11-12 години.

 3. сергей

  А где именно аппеляция в институте Гринченка? Какая аудитория? К кому обратиться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.