Остаточні результати 13-го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Умови та розв’язання задач 3-го туру можна знайти тут: Завантажити

Старша ліга

ГрКомандаКоманда1 тур
АУФМЛ КНУПНЛ №145-23 – 0
АЛіцей “Лідер”-2ТАО ЛФМЛ3 – 0
БНЗ (Третьякова)ТЛ-3 (Майстренко)2 – 1
БЛідер-10РЛ-1 (Великий)3 – 0
В№ 145-1 (Гелла)ТЛ («Кальяноїди»)3 – 0
В№ 178 (Григорович)РЛ-2 (Скубенко)3 – 0

 

ГрКомандаКоманда2 тур
АУФМЛ КНУТАО ЛФМЛ0 – 3
АЛіцей “Лідер”-2ПНЛ №145-23 – 0
БНЗ (Третьякова)РЛ-1 (Великий)0 – 3
БЛідер-10ТЛ-3 (Майстренко)3 – 0
В№ 145-1 (Гелла)РЛ-2 (Скубенко)3 – 0
В№ 178 (Григорович)ТЛ («Кальяноїди»)3 – 0

 

ГрКомандаКоманда3 тур
АУФМЛ КНУЛіцей Лідер-20 – 3
АТАО ЛФМЛПНЛ №145-20 – 3
БНЗ (Третьякова)Лідер-100 – 3
БРЛ-1 (Великий)ТЛ-3 (Майстренко)3 – 0
В№ 145-1 (Гелла)№ 178 (Григорович)3 – 0
ВРЛ-2 (Скубенко)ТЛ («Кальяноїди»)3 – 0

 

Таблиці турніру старшої ліги

«А»УФМЛЛ – 2ЛФМЛ145 – 2ОМ
УФМЛ КНУХХХХ0 – 3 3 – 0 3 – 0 62
Лідер–2 3 – 0 ХХХХ3 – 0 3 – 0 91
ЛФМЛ0 – 3 0 – 3 ХХХХ0 – 3 04
ПНЛ №145-20 – 3 0 – 3 3 – 0 ХХХХ33

 

«Б»НЗЛ – 10РЛ – 1 ТЛ – 3 ОМ
НЗ (Третьякова)ХХХХ0 – 3 0 – 3 2 – 1 23
Лідер-103 – 0 ХХХХ3 – 0 3 – 0 91
РЛ-1 (Великий)3 – 0 0 – 3 ХХХХ3 – 0 62
ТЛ-3 (Майстренко)1 – 2 0 – 3 0 – 3 ХХХХ14

 

«В»145 – 1 178РЛ – 2 ТЛОМ
№ 145-1 (Гелла)ХХХХ3 – 0 3 – 0 3 – 0 91
№ 178 (Григорович)0 – 3 ХХХХ3 – 0 3 – 0 62
РЛ-2 (Скубенко)0 – 3 0 – 3 ХХХХ3 – 0 33
ТЛ («Кальяноїди»)0 – 3 0 – 3 0 — 3ХХХХ04

 

Середня ліга

 

ГрКомандаКапітан1 тур
АЛідер-1РЛ-2 (Фещенко)0 – 3
АУФМЛ-1 (Бакай)№ 145 (Горох)0 – 3
БНЗ (Дехтяр)Лідер-3 (Цінська)3 – 0
БТЛ (Кот)УФМЛ-2 (Карасьова)0 – 3
В№ 178 (Нікітіна)Поділ (Кущ)0 – 3
ВЛідер-4 (Шевчук)РЛ-1 (Локтіонов)0 – 3

 

ГрКомандаКапітан2 тур
АЛідер-1№ 145 (Горох)1 – 2
АУФМЛ-1 (Бакай)РЛ-2 (Фещенко)3 – 0
БНЗ (Дехтяр)ТЛ (Кот)3 – 0
БЛідер-3 (Цінська)УФМЛ-2 (Карасьова)0 – 3
В№ 178 (Нікітіна)РЛ-1 (Локтіонов)0 – 3
ВЛідер-4 (Шевчук)Поділ (Кущ)0 – 3

 

ГрКомандаКапітан3 тур
АЛідер-1УФМЛ-1 (Бакай)3 – 0
А№ 145 (Горох)РЛ-2 (Фещенко)3 – 0
БНЗ (Дехтяр)УФМЛ-2 (Карасьова)3 – 0
БЛідер-3 (Цінська)ТЛ (Кот)0 – 3
В№ 178 (Нікітіна)Лідер-4 (Шевчук) 
ВРЛ-1 (Локтіонов)Поділ (Кущ)1 – 2

 

 

Таблиці турніру середньої ліги

 

«А»Л – 1 УФ – 1 РЛ – 2 145ОМ
Лідер-1ХХХХ3 – 0 0 – 3 1 – 2 42
УФМЛ-1 (Бакай)0 – 3 ХХХХ3 – 0 0 – 3 33 – 4
РЛ-2 (Фещенко)3 – 0 0 – 3 ХХХХ0 – 3 33 – 4
№ 145 (Горох)2 – 1 3 – 0 3 – 0 ХХХХ81

 

«Б»НЗТЛЛ – 3  УФ – 2 ОМ
НЗ (Дехтяр)ХХХХ3 – 0 3 – 0 3 – 0 91
ТЛ (Кот)0 – 3 ХХХХ3 – 0 0 – 3 33
Лідер-3 (Цінська)0 – 3 0 – 3 ХХХХ0 – 3 04
УФМЛ-2 (Карасьова)0 – 3 3 – 0 3 – 0 ХХХХ62

 

«В»178 Л – 4 Поділ РЛ – 1 ОМ
№ 178 (Нікітіна)ХХХХ—-0 – 30 – 3 03 – 4
Лідер-4 (Шевчук)—-ХХХХ0 – 3 0 – 303 – 4
Поділ (Кущ)3 – 03 – 0 ХХХХ2 – 1 81
РЛ-1 (Локтіонов)3 – 0 3 – 01 – 2 ХХХХ72

 

Молодша ліга

 

ГрКомандаКапітан1 тур.
А№ 208 (Юдін)Лідер-4 (Штанденко)3 – 0
АУФМЛЛідер-2 (Дяконова)3 – 0
БНЗ (Абдулаєв)№ 145-1 (Данильченко)3 – 0
БРЛ-1 (Ляпкін)Поділ3 – 0
БЛідер-3 (Мокляк)№ 178-1 (Наход)0 – 3
БСШ № 202 № 145-2 (Колісник)0 – 3
ВТЛ (Кротевич)АКЛ НАУ+ –
ВЛідер-1 (Герасименко)№ 145-3 (Роїк)3 – 0
ВТЛ-2 (Поліщук)№ 178-2 (Малий)1 – 2
ВГЛ (Загородній)РЛ-2 (Штефієнко)2 – 1

 

ГрКомандаКапітан2 тур
А№ 208 (Юдін)Лідер-2 (Дяконова)3 – 0
АУФМЛЛідер-4 (Штанден.)0 – 3
Б1-4НЗ (Абдулаєв)№ 145-2 (Колісник)0 – 3
Б1-4РЛ-1 (Ляпкін)№ 178-1 (Наход)3 – 0
Б5-8Лідер-3 (Мокляк)Поділ0 – 3
Б5-8СШ № 202 № 145-1 (Данильч.)3 – 0
В1-4ТЛ (Кротевич)ГЛ (Загородній)3 – 0
В1-4Лідер-1 (Герасим.)№ 178-2 (Малий)3 – 0
В5-8РЛ-2 (Штефієнко)АКЛ НАУ3 – 0
В5-8ТЛ-2 (Поліщук)№ 145-3 (Роїк)3 – 0

 

ГрКомандаКапітан3 тур
А№ 208 (Юдін)УФМЛ3 – 0
АЛідер-2 (Дяконова)Лідер-4 (Штанденко)0 – 3
Б1-2№ 145-2 (Колісник)РЛ-1 (Ляпкін)0 – 3
Б3-4НЗ (Абдулаєв)№ 178-1 (Наход)3 – 0
Б5-6СШ № 202 Поділ3 – 0
Б7-8Лідер-3 (Мокляк)№ 145-1 (Данильченко)3 – 0
В1-2ТЛ (Кротевич)Лідер-1 (Герасименко)0 – 3
В3-4ГЛ (Загородній)№ 178-2 (Малий)1 – 2
В5-6РЛ-2 (Штефієнко)ТЛ-2 (Поліщук)0 – 3
В7-8АКЛ НАУ№ 145-3 (Роїк)– :+

 

Таблиці турніру молодшої ліги група «А»

 

«А»208 УФ – 1 РЛ – 2 145ОМ
№ 208 (Юдін)ХХХХ3 – 0 3 – 03 – 0  91
УФМЛ0 – 3 ХХХХ0 – 3 3 – 033
Лідер-4 (Штанденко)0 – 33 – 0 ХХХХ3 – 0 62
Лідер-2 (Дяконова)0 – 3 0 – 30 – 3 ХХХХ04

 

Наймолодша ліга

ГрКомандаКапітанРез.
АЛідер-4 (Слоненята)№ 208 (Волобуєв)3 – 0
АЛідер-2 (Матвійчук)СШ № 250 (Рябіченко)3 – 0
БЛідер-1 (VERSUS)ГЛ (ЛЯМАКОТД)3 – 0
БПоділ-1№ 178-1 (Чучковська)0 – 3
БЛідер-3 (Машина…)НЗ-3 (ЛНЗ_2)3 – 0
БНЗ-2 (Гаврилюк)РЛ-3 (Шумський)2 – 1
В№ 178-3 (Гундарь)РЛ-2 (Голубов)3 – 0
ВРЛ-1 (Вилущак)ТЛ (Гордієнко)2 – 1
ВСШ № 52 (Гречка)№ 178-2 (Фадєєва)0 – 3
ВПоділНЗ-1 (LNZ_1)0 – 3

 

ГрКомандаКапітан2 тур
АЛідер-4 (Слоненята)СШ № 250 (Рябіч.)3 – 0
АЛідер-2 (Матвійчук)№ 208 (Волобуєв)0 – 3
Б1-4Лідер-1 (VERSUS)РЛ-3 (Шумський)3 – 0
Б1-4Лідер-3 (Машина…)№ 178-1 (Чучков.)3 – 0
Б5-8Поділ-1НЗ-3 (ЛНЗ_2)0 – 3
Б5-8НЗ-2 (Гаврилюк)ГЛ (ЛЯМАКОТД)3 – 0
В1-4№ 178-3 (Гундарь)НЗ-1 (LNZ_1)0 – 3
В1-4РЛ-1 (Вилущак)№ 178-2 (Фадєєва)3 – 0
В5-8СШ № 52 (Гречка)РЛ-2 (Голубов)0 – 3
В5-8ПоділТЛ (Гордієнко)1 – 2

 

ГрКомандаКапітан3 тур
АЛідер-4 (Слоненята)Лідер-2 (Матвійчук)3 – 0
А№ 208 (Волобуєв)СШ № 250 (Рябіченко)3 – 0
Б1-2Лідер-1 (VERSUS)Лідер-3 (Машина…)1 – 2
Б3-4НЗ-2 (Гаврилюк)№ 178-1 (Чучковська)0 – 3
Б5-6РЛ-3 (Шумський)НЗ-3 (ЛНЗ_2)3 – 0
Б7-8Поділ-1ГЛ (ЛЯМАКОТД)0 – 3
В1-2РЛ-1 (Вилущак)НЗ-1 (LNZ_1)3 – 0
В3-4№ 178-3 (Гундарь)№ 178-2 (Фадєєва)0 – 3
В5-6ТЛ (Гордієнко)РЛ-2 (Голубов)3 – 0
В7-8СШ № 52 (Гречка)Поділ0 – 3

 

Таблиці турніру наймолодшої ліги група «А»

 

«А»Л – 4  Л – 2  208 250ОМ
Лідер-4 (Слоненята)ХХХХ3 – 0 3 – 03 – 0 91
Лідер-2 (Матвійчук)0 – 3 ХХХХ0 — 33 – 033
№ 208 (Волобуєв)0 – 33 – 0 ХХХХ3 – 0 62
СШ № 250 (Рябіченко)0 – 3 0 – 30 – 3 ХХХХ04

 

СЛАВА УКРАЇНІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.