Київська міська олімпіада з математики

Тут я просто хочу нагадати основні речі, на які пізніше ви вже можете не звернути увагу. Отож про головні моменти.

Учасники олімпіади

На сайті вже є заявки усіх районів, тому, хто не потрапив в ті списки, а вважає, що він заслуговує на участь у міській олімпіаді, слід своєчасно зареєструватись. Реєстрація закінчується у вівторок 12 січня о 21.00. Після цього протягом 1-2 днів буде наведений розподіл по аудиторіях. Починаючи з цього року участь незареєстрованих учасників не можлива. Учасникам бажано прибути до місця проведення олімпіади не пізніше, як за 30 хвилин до її початку.Перший тур LXХІ Київської міської олімпіади буде проведений у неділю 17 січня 2016 року:

для учнів 9–11 класів у Гуманітарному інституті Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б), початок олімпіади о 10:00;

для учнів 7–8 класів у Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцігська, 11а); початок олімпіади для 8 класу о 10:00, для 7 класу – об 11:00.

Журі олімпіади

Список журі наведений на сайті, а також попередній розподіл по класах. Зрозуміло, що переходи членів журі в іншу паралель можливі, для більш комфортної та злагодженої роботи. У першому рядку розподілу журі по класах вказані старші по кожній паралелі. У 2-3 рядках заступники старшого по кожній паралелі. Старші та їх заступники прибувають за годину до початку олімпіади на місце її проведення. Решта членів журі прибувають на перше засідання на 15.00 у Гуманітарний інститут Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. маршала Тимошенко, 13б).

Нагадую, що саме на цьому засіданні будуть обговорені усі основні принципи проведення міської олімпіади та відборів на IV етап в місті Києві.

Тому прошу усім згадати, що б ви хотіли змінити при проведенні міської олімпіади чи відбору (будь-які питання – кількість турів, терміни проведення, тощо). Усі питання, обговорення яких не піднімалося, залишаються як і минулого року і вже не будуть підніматися на інших засіданнях журі. Крім того, хочу нагадати членам журі, що наша робота складається з 4-х етапів – два тури олімпіади та два дні апеляцій.

Наступні етапи олімпіади

Апеляція 1 туру олімпіади відбудеться в середу 20 січня о 15.00 у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенні апеляції відбудеться засідання журі, на якому будуть визначні переможці першого туру і відповідно склад учасників другого туру.

Другий тур LXХІ Київської міської олімпіади буде проведений у неділю 24 січня у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). Початок олімпіади для усіх класів о 10.00. У другому турі беруть участь лише переможці першого туру, які будуть визначені 20 січня на засіданні журі по завершенні апеляції 1 туру.

Апеляція 2 туру олімпіади відбудеться в середу 27 січня о 15.00 у Інституті післядипломної  педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Д. Грінченка (вул. Тичини, 17). По завершенню журі підбиє остаточні підсумки міської олімпіади, а також обговорить питання відбору команди Києва на IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.